Değerlerimiz

Destan Nakliyat Olarak Değerlerimiz

Ev ve ofis taşımacılığında profesyonel çalışma anlayışımız, modern yöntemlerimiz ve tecrübeli ekiplerimiz ile yüz güldüren güvenli bir hizmet sunmaktayız.

En son teknoloji ile donanmış ekiplerimiz taşınma öncesi ekspertiz hizmetinden, eşyalarınızın yerinde paketlenmesine, nakliye aracına yüklenmesinden taşıma sonrasında yeniden yerleştirilmesine tüm aşamaları üstün hizmet anlayışı ile tamamlıyor. Size yeni evinizin keyfini sürmek kalırken, tüm bu taşınma süreçleri oldukça cüzi fiyatlarla gerçekleşebiliyor.

Minimum fiyat, maksimum hizmet

Minimum fiyat, maksimum hizmet sözümüzle, taşınma işlemlerinizde hak ettiğiniz hizmeti aldığınızdan emin oluyoruz. Yılların deneyimi ve uzmanlığa verilen değer sayesinde, taşınma programlarını maksimum fayda sağlayacak şekilde yapıyoruz. İnsan gücünden, kullanılan malzemeye kadar her hizmet gerektiği gibi sağlandığında ortaya gereksiz astronomik fiyatlar çıkmıyor. Yıl boyunca süren düşük fiyat politikası ile tüm müşterilerimiz en iyi hizmeti, en uygun fiyatla alabiliyor.

Sektörde adı her zaman kalite ve güven ile birlikte anılan Destan Nakliyat şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerini her keseye, her bütçeye uygun olarak veriyor.

Eşyalarınızın tamamı bizim için kıymetlidir.

Maddi ve manevi değerlerini kendi eşyamız gibi bildiğimiz tüm eşyalarınız özenle paketleniyor, ambalajlanıyor ve istiflenerek zarar görmeleri önleniyor. Kusursuz bir taşınmanın sıfır hata ve sıfır kayıp ile tamamlanması için büyük bir çaba harcıyoruz.

Ekiplerimiz her eşyanın türüne, yapısına ve ihtiyacına en uygun paketleme malzemelerini kullanıyor, istifleme ve taşıma sırasında eşyalarınızın birbirlerine zarar vermesini önleyecek biçimde önlemler alıyor. Rastgele istifleme yerine, çok sayıda küçük koli kullanılarak eşyaların ezilmesi, zarar görmesi de engelleniyor.

Son teknolojiye sahip kapalı kasa nakliye araçlarımıza özenle istiflenen eşyalarınızın sarsılması ve devrilerek zarar görmesi profesyonel ekiplerimizin uyguladığı özel yöntemler ile sağlanıyor. Bu sayede eşyalarınızın tamamı sıfır hasar ile yeni adresinize ulaşıyor, tecrübeli ekiplerimiz tarafından tıpkı alındığı gibi hepsi yerli yerine yerleştiriliyor.

Gerektiğinde asansörlü taşımacılık sistemi uygulanarak ile eşyalarınızın yüksek katlardan hızlı bir şekilde indirilmesi ya da çıkarılması da sağlanıyor. Hem eşyaları koruyan, hem zamandan kazandıran asansörlü taşımacılık sistemi için en yeni teknolojik araç gereçler firma bünyesinde bulunuyor. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, en yeni teknikleri bünyesine hemen katıyor ve büyük bir ustalıkla kullanıyor.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan Destan Nakliyat, diğer tüm evden eve nakliyat hizmetlerini içeren, tüm uygulamaların fiyata dahil olduğu bir ücretlendirme sistemi uyguluyor. Tüm taşınma süreçleri için nakliyat sigortası uygulanıyor ve müşterilerin herhangi bir biçimde zarar görmesi önleniyor.

İlk aşamadan son aşamaya kadar evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat ve tüm nakliyat süreçlerini büyük bir başarı ile tamamlayan Destan Nakliyat, sektördeki öncü ve lider konumunu büyük bir ustalıkla koruyor. Müşteri memnuniyetini esas alan çalışma ilkeleri Destan Nakliyat firmasını güvenle geleceğe taşıyor.