Ankara Yapracık Nakliyat

Destan Nakliyat Ankara ili Etimesgut ilçesi Yapracık Evden Eve Nakliyat ve kurumsal taşımacılık ihtiyaçlarınız için en uygun ve en hızlı çözümleri profesyonelce sunmaktadır. Çekinmeden arayınız.

01 Ağustos, 08:08

Yapracık Nakliyat ve Evden Eve Taşımacılık

Yapracık semti Ankara’nın Etimesgut ilçesine bağlı ve son zamanlarda özellikle Toki Konutları sayesinde çok popüler bir hale geldi. Toki konutlarının ve diğer toplu konutların bitmesiyle çok önemli bir yaşam merkezi haline geldi. Nüfus yoğunluğunun artması ve semtin tercih edilebilir bir yer olması bölgeyi iş olarak da çok geliştirdi. Bu gelişim ile birlikte Yapracık bölgesinde Nakliyat ve taşımacılık sektörü de bunlara paralel olarak yoğun bir talep içine girdi. Öncelikli olarak bölgede yapılan bir çok toplu konuta taşınan insanlar için Evden eve nakliyat ihtiyacı ön plana çıktı.

Destan Evden Eve Nakliyat

Destan Nakliyat olarak yıllardır Ankara ve çevresinde 1. sınıf ev taşıma hizmetleri sunuyoruz. Bölgenin en çok tercih edilen Evden Eve Nakliyat şirketi olmamız nedeniyle Yapracık semtine bir çok Evden Eve Taşıma hizmeti getirmiş bulunmaktayız. Bölgeyi çok iyi tanımamız ve geniş araç filomuzla Evden eve nakliyat ihtyaçlarınıza en uygun ve en kaliteli hizmeti alabileceğiniz ilk Nakliyat firmasıyız. Her biri kendi bünyemizde çalışan deneyimli personelimiz ile eşyalarınıza zarar gelmeden, sigortalı, paketlemeli, marangoz eşliğinde demontaj ve montaj desteği sağlayarak sorunsuz taşıma işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Tamamı kendi şirket bünyemizdeki Mobil Eşya taşıma asansörleri ile yüksek katlarda bulunan dairelere hem hızlı hemde güvenli taşımacılık hizmeti  Destan Nakliyatta.

Yapracık Sigortalı Nakliye

Destan Nakliyat olarak sektörün önde gelen sigorta şirketleri ile beraber çözüm ortaklığı içerisinde bulunarak müşterilerimize tam kapsamlı Sigortalı taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Taşıma öncesi tüm eşyalarınızı sigorta kapsamında güvence altına alarak olası kaza ve aksiliklere karşı güvence altına alıyoruz. Sorunsuz taşınmak için Destan Nakliyat en doğru adres.

Paketle & Ambalaj

Paketleme işiyle özel olarak ilgilenen personelimiz ve Avrupa standartlarında birinci sınıf malzeme ile tüm eşyalarınız cinsi ve özelliklerine göre en uygun ambalaj malzemesi ile sarılır, kırılacak eşyalar özel olarak kutulanır ve en ufak bir çiziğe karşı bile koruma altına alınarak taşınır. Taşıma öncesi ve sonrası tüm kontroller uzman eksperimiz tarafından gerçekleştirilir ve size teslim edilir.

Yapracık bölgesi tüm Nakliyat ve Taşıma ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz tüm sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyacaktır. Üstelik taşıma öncesi uzman eksperimiz ücretsiz olarak Espertiz hizmeti vermektedir.