Yapracık Evden Eve Nakliyat

Yapracık taşımacılık hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetler, diğer nakliye türlerine nazaran biraz farklıdır.

28 Ocak, 11:01

YAPRACIK EVDEN EVE NAKLİYAT Ev taşıma işlerinde öncelikle taşınma işinin nasıl olacağı belirlenmelidir. Yapracık evden eve nakliyat işlerinde firma olarak yapacağımız işin detayını belirliyoruz. Bunun için de uzman ekspertizlerimizden yardım alıyoruz.

Yapracık Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Neler Yapıyoruz?

Evden eve nakliyat işlerinde hizmet vereceğimiz müşteriden randevu alıyoruz ve uzman ekspertizlerimiz verilen randevuya gidiyor. Aşağıdaki bilgileri müşterimizden ediniyoruz:

  1. Eşyaların taşınacağı adres ve taşınılacak adres,
  2. Eşyaların miktarı,
  3. Her iki adreste de yük asansörü olup olmadığı,
  4. Ağır eşyaların miktarı ve yoğunluğu,
  5. Her iki adres civarında araç par etme sorununun olup olmadığı.

Yukarıdaki bilgileri edinmemizin nedeni, hem taşınma işlerini kolaylaştırmak, hem de müşterilerimize sağlıklı bir şekilde fiyat verebilmektir. Ayrıca aşağıda detayını vereceğimiz hizmetleri, Yapracık şehir içi evden eve nakliyat kapsamında müşterilerimize sunuyoruz.

Eşya Depolama

Güvenli ve son derece uygun koşullara sahip depolarımızda, eşyalarınızı belirli bir süre muhafaza ediyoruz.

Ev Eşya depolama hizmetimiz neden tercih ediliyor?

Görev nakli olan müşterilerimiz, taşınma işlemini hemen gerçekleştiremiyor. Dolayısıyla ev kiralama ya da satın alma işlerinin ve görev yerlerinin netleşmesi için belirli bir süreye ihtiyaç duyuyorlar. Bu süre zarfında da taşınacak eşyaların bir süre güvenli bir alanda beklemesi gerekiyor.

Depolama hizmeti için müşterilerimizle sözleşme imzalıyoruz. Sözleşmede eşyaların hangi koşullarda saklanacağı, ne kadar süre muhafaza altında olacağı, fiyat bilgisi ve diğer bilgiler yer alıyor.

Asansörlü Nakliyat

Eşya taşınacak olan binalarda yük asansörü olmaması ya da mevcut olan asansörlerin yük taşımaya müsait olamaması durumlarında, asansörlü araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Asansörlü nakliyat hizmetine karar verebilmek için uzman ekspertiz personelimizden yardım alıyoruz. Gerekli bilgileri elde ettikten sonra, asansörlü araçlarımızı kullanıp kullanmayacağımıza karar veriyoruz.

Yapracık nakliyat firmaları hizmetimizde, asansör aparatı bulunan araçlarımızla, binanın park yeri ve cephesi uygun olan bölümünden taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Parça Eşya Sevkiyatı

Tüm ev eşyalarının taşınma hizmetinin dışında, günümüzde en çok ihtiyaçlardan olan parça eşya sevkiyatı hizmetini de sizlere sunuyoruz.

Satın aldığınız ikinci el mobilyalarınızı ya da ihtiyaç duyduğunuz parça eşyalarınızı hizmetimiz aracılığıyla kolaylıkla taşıtabilirsiniz.

Peki bu hizmeti nasıl sağlıyoruz?

Parça eşya için özel olarak tasarlanan araçlarımıza, birden fazla müşterimizin parça eşyalarını yerleştiriyoruz. Aynı güzergâh üzerinde bulunan adreslere eşyaları taşıyoruz.

Böylece hem müşterilerimiz hizmeti daha ekonomik bir bedele alabiliyorlar, hem de güvenli ve hızlı taşımacılık hizmeti elde etmiş oluyorlar.

Paketleme ve Ambalaj

Firmamız evden eve nakliyat hizmetinde, paketleme işlerini iki türlü yapabilirsiniz. Ya eşyaları kendiniz paketlersiniz ve bizler taşırız, ya da eşyaların paketlenmesini ve taşınma işini biz yaparız.

Aslına ikinci seçenek, siz değerli müşterilerimiz için daha avantajlıdır. Çünkü eşyaları paketlerken zarar verme ya da yanlış paketlemeden kaynaklanacak zaman kaybını yaşamamış olursunuz.

Paketleme ve ambalaj işlemlerini sistemli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı odalarına göre ayırıyor ve sınıflandırıyoruz. Kırılgan ve kırılgan olmayan eşyalarınızı ayrı malzemelerle paketliyoruz. Her kolinin üzerine bilgilendirici etiketler yapıştırıyoruz. Böylece eşyaların karışmamasını sağlıyoruz ve istediğiniz alana yerleştirmesini kolaylıkla gerçekleştiriyoruz.

Bizce paketleme, bilgi verme ve güvenli taşıma görevini görme aracıdır.

Paketlemede kullandığımız malzemeleri özenle seçiyoruz. En kaliteli ve her eşyaya göre ayrı nitelikler sergileyen malzemeleri kullanıyoruz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat ile Tamamen Güvencedesiniz

Tüm eşyalarınız, taşıma işlemi tamamlanana kadar güvencemiz altındadır. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetiyle hem eşyalarınızı, hem de firmamızı güvence altına alıyoruz.

Çayyolu evden eve nakliyat ve diğer hizmetlerimizde, Türkiye’nin en iyi ve kapsamlı sigorta firması olan Axa Sigorta firması ile çalışıyoruz.

İçiniz rahat olsun!                                           

Eşyalarınız bizimle daima güvende!

Hızlı ve güvenilir bir taşınma deneyimine hazır mısınız?

Profesyonel ekibimiz, zengin araç filomuz, kullandığımız teknoloji ve yöntemler sayesinde, eşyalarınızın hiç olmadığı kadar hızlı ve güvenli bir şekilde taşındığına şahit olacaksınız.