Evden Eve Nakliyat ve Ankara İstanbul Arası Taşımacılık

Ankara İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde güvenli, hasarsız ve pratik bir taşınma sürecine hazır mısın? Şimdi, bilgi alabilirsin.

17 Mart, 12:03

Evden Eve Nakliyat ve Ankara İstanbul Arası Taşımacılık

Evden eve nakliyat hizmetlerinde sorunsuzluğun verdiği güven duygusuyla hareket etmeye hazır mısın?

Ankara İstanbul arası mesafe 450 km’dir. Bu mesafe karayolu ile yaklaşık 5 saatlik bir yolcuk süresine denk gelir. Ankara ve İstanbul Türkiye’nin en çok göç alan ve veren şehirleri arasında yer almaktadır. İstanbul, ülkenin ticaret, sanat ve kültür merkezidir. Ankara ise Başkent olması ve Doğu ile Batı arasında bir köprü oluşturması nedeniyle her geçen gün daha da hızla gelişen bir dinamiğe sahiptir.

İstanbul-Ankara evden eve nakliyat ihtiyacı da oldukça yoğun talep gören hizmetler arasında yer alıyor. İki şehrin birbiriyle olan harmonik ilişkisi insanların yaşam kaliteleriyle doğrudan ilişki gösteriyor.

Ankara’da yaşayan ve üniversite okumak için İstanbul’a taşınan öğrenciler için taşınma maliyetleri de önemli kriterler arasında yer alıyor.

Sadece öğrenciler değil aynı zamanda yetişkinler, memurlar veya hayatın akışı içinde Ankara İstanbul arası bir geçiş yapmanız gerekebilir.

Evden eve nakliyat hizmeti almak için araştırma yapmaya başladığınızda bu sürecin sürprizleriyle karşılaşabilirsiniz.

Son dönemde hızla artan petrol fiyatlarıyla beraber taşımacılık sektöründe de bir fiyat artışı söz konusudur. Fakat buradaki artışlar hesaplanabilir seviyede olmasına rağmen nakliye fiyatları olağanüstü yüksek olabilmektedir.

Doğru seçimi yaptığınızdan emin olmak için bazı kriterler hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz.

Evden Eve Nakliyat İçin Doğru Firma Seçimi

Ankara İstanbul evden eve nakliyat sürecinizi planlarken olabildiğince sektörde kurumsal olan firmaları tercih etmeniz faydalı olacaktır. Bu durumun birkaç farklı sebebi bulunuyor.

Öncelikle bir şehirden başka bir şehre taşınmak çok kolay bir işlem değildir. Belki yeni bir iş yerine kabul aldınız ve taşınacaksınız. Olası aksaklıklar ve eşyalarınızda oluşabilecek hasar; sizi maddi manevi yoracaktır. Ailecek taşınıyorsanız ya da eşyalarınız için yardıma ihtiyacınız varsa her firma bu hizmeti sunmuyor. Sadece kamyonetle gelip, sizin yüklemenizi bekleyen ekipler olabilir. Böyle bir durumda hem Ankara’dan çıkarken hem de İstanbul’a varıp yerleşirken nasıl güvende olabilirsiniz?

Ankara İstanbul taşınma işlemlerinde kullanılacak araç türü ve aracın büyüklüğü de bir başka önemli noktadır. Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde yolculuk daha uzun ve mevsimine göre hava koşulları da değişkendir.

Gerçekten güçlü ve yeterince büyük bir araç sizin için faydalı olacaktır.

Kurumsal bir firmayla çalıştığınızda muhtemelen birden fazla taşınma için yeterli araçları olacaktır.

Kurumsal Çözümler

  1. Şehirler Arası Ofis Taşımacılığı
  2. Kurumsal Şirket Taşımacılığı
  3. Fabrika Taşımacılığı
  4. Müze Taşımacılığı

Ankara İstanbul evden eve nakliyat sürecinde bir diğer ihtiyacınız ise zamanlamadır. Sizin taşınmak için uygun olduğunuz zamanda ekibin uygun ekipmanlar ve araçla size eşlik edebilmesi gerekiyor. Küçük ölçekli taşımacılık hizmeti sağlayan işletmeler bu noktada size uyum sağlamakta zorlanacaklardır.

Bu ve benzeri kriterleri daha önceden düşünmediyseniz ilgili firmanın size rehberlik etmesi de faydalı olacaktır.

Ankara İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Destan Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetlerinde 20 yılı aşkın bir süredir Ankara merkezli olan Destan Nakliyat Firması ile tanışın. Destan Nakliyat, alanında profesyonel ekibi, geniş araç filosu ve teknolojik ekipmanlarıyla taşımacılık sektöründeki öncü isimler arasında yer alıyor.

Türkiye’nin 81 iline taşımacılık hizmeti vermeyi başaran firmanın bazı sırları var.

Her büyüklük ve kalitede farklı araçların bulunması ilk avantajlar arasında geliyor.

Bununla beraber araçların iç cephesinde yer alan özel ahşap yumuşatmalı kaplamalar sayesinde eşyalarınızın, uzun yolculukta hasar görmesini engelliyorlar.

Asansörlü taşımacılık kapsamında yüksek katlı binalardan taşınmanız ve yüksek katlı dairelere yerleşmeniz oldukça kolay gerçekleşir.

Destan Nakliyat; Paketleme ve Ambalaj hizmetleri ile eşyalarınızı kendi doğasına uygun olacak şekilde muhafaza etmektedir. Örneğin, beyaz eşyalar için ve mutfak malzemeleri için ayrı güvenlik malzemeleri kullanılmaktadır. Oturma odası, masalar ve sandalyeler ise en ufak bir çizilmeye karşı dayanıklı olacak şekilde paketlenir.

Ankara İstanbul arası taşınma sürecinizi Sözleşmeli ve Sigortalı Taşımacılık kapsamında yasal güvence altına almaktadır.

Ankara İstanbul evden eve nakliyat planınızı en pratik şekilde gerçekleştirmek ve ideal fiyat performans dengesini yakalamak istediğinizi biliyoruz.

Şimdi, iletişime geçerek taşınma planınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yeni şehrinizde, yeni evinizin ve yeni yaşamınızın size kolaylık ve neşe getirmesini diliyoruz.