Ümitköy Evden Eve Nakliyat

Taşınmak çoğu insan için zor ve yorucu bir mecburiyet olmakla beraber genelde insanlar yardım almadan bu işin altından kalkamamaktadır.

30 Temmuz, 18:07

Ümitköy Evden Eve Nakliyat

Taşınmak çoğu insan için zor ve yorucu bir mecburiyet olmakla beraber genelde insanlar yardım almadan bu işin altından kalkamamaktadır. Bu konuda devreye giren Ümitköy evden eve nakliyat firmamız sizlere güler yüzlü bir çalışma ekibimizle karşılıyor, sizlere son derece rahat bir taşınma hizmeti sunuyoruz. Nakliye firması ararken akıllarınızda iki soru işareti bulunuyor genellikle, bunlar; güvenilirlik ve yüksek fiyat korkusu. Sizlere güvenilirlik açısından teminat verebilen bir nakliyat firması olarak doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Ümitköy evden eve nakliyatişlemlerinden önce sizlerle yapacağımız sözleşme ile eşyalarınızın başına gelebilecek en ufak bir zarar tarafımızca karşılanacaktır. Bunun içinse eşyaların paketlenme ve kolilenme kısmında envarter sayımı yapılır, sağlamlık durumu test edilir. Bunlar, sizin güvenliğiniz için gerekli olan prosedürlerdir. Eşya Taşıma sonunda eşyalarınızın kaybolmaması ve zarar görmemesini sağlamak için yapılır. Bunun yanında diğer firmalarda olduğu gibi sabit bir fiyat tarifesi uygulayarak size masraflı bir evden eve nakliye hizmeti sunmuyoruz. Taşıyacağımız eşyaları baz alarak ağırlıklarına ve kapladıkları alana göre bir hesaplama yaparak kişiye özel esnek bir fiyat uyguluyoruz. Bu sayede müşterilerimizin daha ekonomik bir şekilde, aynı zamanda güvenilir bir nakliye işlemi gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

En Uygun Evden Eve Nakliye ve Eşya Taşıma Firması

Evden Eve Nakliye süresi tamamen sizin taşınmak istediğiniz yeni eviniz ile eski eviniz arasındaki mesafeyle ölçülür. Ümitköy evden eve nakliyat işleminin hangi saatte başlamasını istiyorsanız o saatten 2 saat önce gelen deneyimli ekibimiz, eşyalarınızı bir yandan paketleyip kolilere yerleştirir, bir yandan da envanter ve hasar kaydı oluşturur. Araçlarımıza yüklenen eşyalarınız nakliye saati itibariyle taşıyacağımız yere kadar olan yol durumu, trafik durumu, resmi tatil veya özel günler göz önünde bulundurularak bir tahmini varış süresi belirlenir. Bu tahmini varış süresi aralığında nakliye edilmemiş ise eşyalarınız sözleşme dahilinde %20 indirim uygulanır. Müşterilerimize herhangi bir zorluk çıkarmamak adına kendimizi her geçen gün geliştirmeye ve daha iyiyi hedeflemeye devam ediyoruz. Piyasada bulunan onlarca eşya taşıma firmasının arasında en çok tercih edilen ve güvenilen firma olmamızı işimizi severek yapmamıza ve iş misyonumuzun çok kazanmak değil, çok memnun etmek olarak belirlememizle alakalıdır. Güvenilirlik arayışınızın sonunda karşınıza çıktığımız için sizler de biz de çok şanslıyız.