Ankara Şehiriçi Taşımacılık

Tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti sunan firmamız, her ilde bir ofisi bulunuyormuş gibi anında geri dönüş sağlayarak yerinde zamanında nakliye ihtiyaçlarınızı giderebilmektedir.

30 Temmuz, 18:07

Tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti sunan firmamız, her ilde bir ofisi bulunuyormuş gibi anında geri dönüş sağlayarak yerinde zamanında nakliye ihtiyaçlarınızı giderebilmektedir. Yalnızca Ankara’da değil tüm ilde aynı seviyede nakliye hizmet veren firmamız geniş araç filosu ve çok sayıda çalışanı ile en küçük talebinizi dahi büyük bir ciddiyet ve titizlikle giderebilmek adına yoğun çaba sarf etmektedir.

Merkezi Ankara’da bulunan Destan Nakliyat, her türlü taşımacılık iş ve işlemleriniz için gerek şehir içi gerekse şehirler arası aynı kalite düzeyinde iş gerçekleştirmektedir. Genel olarak şehir içi taşımacılık ile şehirler arası taşımacılık arasında farklı hizmet standardı uygulayan firmalardan farklı olarak Destan Nakliye ve ekibi, şehirler arası taşıma için de şehir içi taşıma içinde aynı standartlara sahip nakliye hizmet sunmaktadır. Şöyle ki; şehirler arası nakliyat işlerinde genellikle daha modelli araç tahsis edilir ve daha kalifiye elemanlar seçilir. Bizim diğerlerinden farklı olarak uyguladığımız birçok hizmetten yalnızca biri olan aynı kalite de standartta hizmet gerçekleştirmektir. Şehir içi taşımacılık işlerinde de şehirler arası taşıma işlerimizde olduğu gibi daima modelli ve özel araçlar kullanılmaktadır. Aynı zamanda ekibimiz oluşturan tüm personelimizi özenle seçerek hata ve kusuru azami düzeye düşürmekteyiz.

Destan Nakliyat, Şehir içi nakliye talebinde bulunan tüm müşterilerine özel olarak sözleşme yapmaktadır. Bu sayede müşterilerin güvenini kazanmış ve sektörde kurumsal olma yolunda hızla ilerlemektedir. Kişisel ve kurumsal olarak bir çok alanda hizmet veren firmamız parça eşya nakliyesi ile birlikte 4+1 ev eşyası taşıma kapasitesine sahip geniş filosu ile taşıma yapmaktadır. Büyük şirketler için ve kamusal alanlar için de filo halinde taşımacılık yapan firmamız, işi gereği her yükü kaldırabilecek kapasiteye sahip ender firmalardan biridir.

Her türlü nakliye ve taşınma işleriniz için bizden destek ve bilgi alabilirsiniz. Haftanın yedi günü hizmet verdiğimizi unutmayın. Lütfen bizi aramaktan çekinmeyiniz.

İritbat Numaralarımız: 0312 332 16 96 – 0506 700 39 28