Çankaya Evden Eve Taşımacılık

DESTAN NAKLİYAT Çankaya Evden Eve Nakliyat ve Tüm Taşımacılık ihtiyaçlarınız için geniş araç filosu ve uzman deneyimli personel kadrosuyla Çankaya ilçesinde

30 Temmuz, 18:07

Ülkemizin başkenti Ankara’nin en önemli ilçesi konumunda olan Çankaya aynı zamanda Türkiye’nin en önemli ilçesi konumundadır. Bir milyona yaklaşık yerleşik nüfusu gün içinde iki milyona kadar çıkmaktadır. Ankara’nın merkezinde olan Çankaya Türkiye’nin yönetim merkezi olarak da sınıflandırılmaktadır. Çok önemli bir eğitim kenti olan Çankaya ülkemizin bir çok ilinden fazla nüfusa sahiptir.

Toplamda 124 mahallesi bulunan Çankaya sınırları içerisinde 4 devlet, 8 vakıf üniversitesi, 103 ilköğretim okulu, 46 lise ve 59 özel eğitim kurumu bulundurmaktadır. Bunun yanında tam tamına 114 Büyük elçilik ve Kara Harp Okulu da Çankaya sınırları içinde yer almaktadır. 107 bin civarı işyeri sayısı ile çok büyük bir istihdam merkezidir.

Çankaya Nakliyat Sektörü

Yukarıda belirtilen rakamlar ölçüsünde Çankaya’nın hem çok göç alan, hem de sürekli taşınma sirkülasyonu gerektiren bir kent konumundadır. Bölgede ki eğitim kurumlarının sayıca çokluğu, devlet kurumlarının fazlalığı ve bu nüfus yoğunluğunun getirdiği ekonomik fırsatlar bölgede Evden Eve Nakliyat ihtiyacını da önemli bir noktaya getirmiştir. Bölgedeki eğitim kurumlarında çalışan eğitim personelleri için yapılan atamalar, devlet kurumlarında oluşan görev değişiklikleri ve bölgedeki öğrenci potansiyeli sürekli evden eve nakliyat ihtiyacı oluşturuyor. Bu ihtiyaç aynı zamanda hizmetin seçiciliği açısından kalite ve profesyonelliği de beraberinde getirmiştir. Türkiye’nin yönetim merkezi Çankaya Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık sektöründe en kaliteli hizmet ve profesyonel iş ahlakını en önemli etkenler arasına sokmuştur.

Destan Nakliyat ve Çankaya Taşımacılık Hizmetleri

25 Yıldır Ankara’dan tüm Türkiye’ye Evden Eve Nakliyat ve Şehirler Arası Taşımacılık hizmetleri sunan firmamız, sektörde kazandığı deneyim ve kalite ile Ankara’nın en önemli noktalarından biri olan Çankaya’da da en kaliteli evden eve nakliyathizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Tecrübeli personel kadromuz, 18 araçlık son model farklı ebat ve boyutlarda taşıma aracımızla istediğiniz zaman ve koşullarda tüm süreci profesyonel bir şekilde eksiksiz yürütüyoruz. Evden Eve Taşınma sürecinde eşyaların hazırlanıp demontaj sürecine, paketlenip taşınmasından yeni adresinize yerleşimine kadar tüm işlemleri sorunsuzca gerçekleştiriyoruz. 25 yıl boyunca bölgede hizmet sunduğumuz yüzlerce saygın müşterimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla bölgedeki en kaliteli evden eve taşıma hizmetini sunabileceğimizin garantisini veriyoruz.

Detaylı bilgi ve talepleriniz için bize Buradan ulaşabilirsiniz.