Garantili Hizmetimizle Her An Yanınızdayız.

Destan Nakliyat ekibi olarak tüm iş ve işlemleriniz için garantili olarak sunduğumuz hizmetimizle daima yanınızdayız.

01 Ağustos, 09:08

Destan Nakliyat ekibi olarak tüm iş ve işlemleriniz için garantili olarak sunduğumuz hizmetimizle daima yanınızdayız.

Yeni bir eve taşınmayı planlıyorsunuz ancak eşyalarınızı taşımak için gerekli olan zamanı nasıl ayıracağınızı ve taşınmanın yorgunluğu ile nasıl başa çıkacağınızı bilmiyorsanız, firmamızın uzman ekibi ile birlikte sizlere sunmakta olduğu evden eve nakliye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Deneyimli kadromuz ve donanımlı ekiplerimiz, evinize gelerek eşyalarınızın özelliğine göre, en küçük hasarı dahi engelleyecek şekilde paketleyerek taşımaya hazır hale getirmekte ve nakliye için özel olarak yaptırdığımız aracımıza yüklemektedirler. Personelimiz, eşyalarınızı aracımıza taşırken dilerseniz kontrol amaçlı yanımızda refakat edebilirsiniz. Böylece gönül rahatlığıyla eşyalarınızı bize emanet etmiş olursunuz ve ne denli titiz çalıştığımıza bizzat şahit olursunuz. Yükünüze zarar verebilecek en ufak kusuru dahi göz ardı etmeden titiz bir şekilde aracımıza yüklediğimiz eşyalarınız, yeni adresinize götürülerek, gerek şehir içi gerekse şehirler arası yalnızca firmamıza ait deneyimli ekibimiz tarafından dikkatli ve özenli bir şekilde her eşya kendi odasına yerleştirilmektedir.

Tüm eşyalarınız Destan Nakliyat güvencesi altında %100 garantili olarak taşınmaktadır. Evet yanlış duymadınız, işimizin daima arkasındayız. Her türlü taşımacılık iş ve işlemleriniz de hiç kuşkusuz bizi tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimiz kapsamında zarar görmeyecek şekilde paketlenen ve taşıma esnasında da ekiplerimizce özenle istiflenen eşyalarınızı aldığımız gibi teslim etmeyi taahhüt ediyoruz. Eşyalarınız, özellik ve hassasiyetine göre özel ambalaj malzemeleri ile zarar görmeyecek şekilde paketlenmektedir. Uzun yıllar Ankara evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekte olan Destan Nakliyat, uzmanlaştığı bu sektörde evinizin ya da ofisinizin taşınması esnasında tüm gerekenleri titiz bir şekilde gerçekleştirecek ve sizi taşınma işinin yükünden kurtaracaktır. Tüm eşyalarınızın yeni evinize sorunsuz bir şekilde transfer edilmesi düşündüğünüzden çok daha kısa sürede ve kolayca gerçekleşmiş olması profesyonel ekibimiz tarafından yapıldığı takdirde sizler de bir an önce yeni evinizde ya da ofisinizde hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilecek ve çok daha kısa sürede adapte olabileceksiniz.

Destan Nakliyat ekibi olarak, şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetimizle hayatınızı kolaylaştırmak için buradayız. Detaylar için bizimle iletişime geçiniz.