Hedefiniz Yüksek Olsun.

Taşımacılık sektörüne yeni boyut kazandıran asansörlü taşıma hizmeti son zamanlarda revaçta olan, müşterilerimizin de oldukça memnun kaldığı bir taşımacılık şeklidir.

01 Ağustos, 09:08

Taşımacılık sektörüne yeni boyut kazandıran asansörlü taşıma hizmeti son zamanlarda revaçta olan, müşterilerimizin de oldukça memnun kaldığı bir taşımacılık şeklidir. Nakliye alanında teknolojiyi yakından takip ediyor ve buna paralel olarak filomuzu yeniliyoruz. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılık ihtiyaçlarınız için firmamızın da önceliği olan asansörlü nakliye işini gerek görüldüğünde 1. kata bile kurmaktayız.

Nasıl mı? Destan Nakliyat, eşyalarınıza en az sizin kadar değer veriyor. Önceliğimiz sağladığımız taşımacılık hizmetinin kalitesi. Eğer müşterimiz, aynı şeyleri daha önce başka bir firmada gördü ise bizim diğerlerinden hiçbir farkımız yok demektir. Bu nedenle, müşteri ile olan ilişkilerimizden tutun da eşyaların aracımıza yüklenmesine kadar en ince ayrıntıyı bile göz ardı etmeden son derece titiz bir şekilde taşıma yapmaktayız. Yaptığımız işten müşterimiz memnunsa biz o işi hakkıyla yaptığımıza inanmaktayız. Bu nedenle, çok küçük fiyat farkı için hizmet kalitemizden ödün vermemekteyiz. 1. kata bile asansör kurarak eşyalarınıza zarar vermeden daha kolay ve seri bir şekilde taşımayı gerçekleştirmekteyiz.

Siz de evinizi ya da ofisinizi veya taşımacılık alanına giren tüm taşınma işlerinizi yaptırmak için bizden teklif ve detaylar için destek alabilirsiniz. 1. kattan 15. kata kadar sorunsuz ve uygun fiyatlarla asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Lütfen bizi aramaktan çekinmeyin. 0312 332 16 96