İncek Evden Eve Nakliyat

İncek evden eve taşımacılık işlemlerinizi hasarsız ve kolayca gerçekleştirin.

10 Mart, 17:03

İncek Evden Eve Nakliyat

İncek evden eve nakliyat hizmetlerinde güvenin, kalitenin ve profesyonelliği ön planda tutuyoruz. Destan Nakliyat firması olarak; başta Ankara Şehiriçi Taşımacılık olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına taşınmanızı sağlıyoruz.

İncek semti; Gölbaşı manzaralı binaları, estetik mimari ile tasarlanmış villaları ile huzurlu bir yaşam merkezidir. Destan Nakliyat firması olarak 26 yıldır Ankara’da hizmet veriyoruz. Dolayısıyla bu süre içerisinde Ankara'nın her karış toprağını ezberleme fırsatı yakaladık. Destan Nakliyat firması olarak; hasarsız, hızlı ve güvenli bir taşınma süreci yaşamanız için çalışıyoruz. İncek evden eve nakliyat işlemi gerçekleşirken; en büyük sorun genellikle bölgedeki binaların yapısına uygun teknolojinin uygulanmamasıdır. Eğer çalıştığınız nakliyat firması bu konuda yeterince donanımlı değilse; eşyalarınızın taşınması bir eziyete dönüşebilir. Bu noktada araç filosunun size ve eşyalarınıza uygun şekilde yeterli özellikleri sağlaması gerekmektedir.

Birbiri ardına ritimli bir şekilde ilerleyen bu işlemler yapıldığında sorunsuz yolculuğunuz başlar. 

İncek Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Destan nakliyat; İncek evden eve nakliyat sürecinizi her konuda optimum hale getirmeyi başarmıştır. Öncelikle hemen iletişime geçip ön bilgi ve fiyat alabiliyorsunuz. Sonrasında uzman ekspertiz gelip eşyalarınız, taşınma gününüz, taşınacağınız adres gibi bilgilerin tamamıyla ilgili bir rapor hazırlıyor. Bu detaylara bağlı olarak; ihtiyacınız olan araç tipini filomuzdan seçiyoruz. Burada, İncek evden eve nakliyat yapılırken; araçlarımızdaki askılık vs. gibi teknik donanımlar işinizi son derece kolaylaştırıyor.

Tüm plan yapıldıktan sonra sigortalı hizmet kapsamında müşterilerimizi ve eşyalarını güven altına alıyoruz. Sigorta belgesinin maddelerini karşılıklı oluşturduktan sonra imzalıyoruz. Bu sayede hukuki olarak da tüm süreci güvence altına almış oluyorsunuz.

İncek evden eve taşınma sürecinin bir sonraki adımı da Paketleme ve Ambalaj aşamasıdır.

Destan Nakliyat’ın profesyonel ekibi kategorilere uygun şekilde paketleme işlemini gerçekleştirir. Burada, sizin düşünmediğiniz bazı yenilikler mevcuttur. Paketleme yapılırken, mobilyalar, masa ve sandalye takımları, mutfak eşyaları, TV, Buzdolabı gibi beyaz eşyalar ayrı ayrı tekniklerle ambalaj yapılır. Köpüklü ambalaj sayesinde hassas eşyalarınız hasar görmeden araçlara taşınır. Ya da mobilya ve sandalyeler uygun naylon kaplamalarla paketlenir. Dolayısıyla çizilme, yıpranma ya da aşınma gibi sorunlar ortadan kalkar.

İncek evden eve nakliyat planınızı size özel şekilde planlıyoruz.

Özelleştirilmiş planınız hakkında bilgi almak için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

İncek Ofis ve Büro Taşımacılığı

İncek ofis ve büro taşımacılığı konusunda ihtiyacın her geçen gün arttığı bir bölgedir. Ankara’nın son dönemde; yerleşim, yapılaşma ve dolayısıyla yaşam merkezi anlamında hızla önem kazanan bil bölgesidir. Dolayısıyla, bölgedeki hareketlilik ticaret ve iş hayatı için de oldukça elverişlidir. Birçok yeni dükkân, ofis, iş yeri, spor salonu, kafe ve restoran faaliyete geçmektedir. İncek evden eve nakliyat haricinde; AVM Taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı, Fuar taşımacılığı gibi işlemlerinizde kurumsal yapımız ve başarılı geçmişimizle destek sunuyoruz.

  1. Ambalaj ve Paketleme
  2. Ev Eşyası Depolama
  3. Asansörlü Taşımacılık
  4. Özel Eşya Taşıma

İncek ofis ve büro taşımacılığı sürecinde teknolojik donanım ağımızdan yararlanabilirsiniz. Asansörlü taşımacılık faaliyetlerimiz sayesinde; eşyalarınızın bir yerden başka bir yere aktarılması mümkündür. Ankara’da herhangi bir bölgedeki eski ofisinizi taşımak istiyor olabilirsiniz. Eğer binanın yapısı dar ve inceyse asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı güvenli bir şekilde araçlarımıza yükleriz. İncek ofis ve büro taşımacılığı hizmetimiz sayesinde yeni ofisinizde göl manzaralı kahvenizi yudumlarsınız. Destan Nakliyat; müşteri memnuniyeti, fiyat performans dengesi, kalite ve yenilikçi teknolojiyi bir arada sunmaktadır. 26 yıllık deneyim ve binlerce başarılı taşıma işleminin mimarıdır. Dolayısıyla ekip konusunda da çok güçlüdür.

Kurumsal firma, geniş araç filosu ve tecrübeli bir ekiple çalışmak; sizin için bir keyif haline gelecektir.

Şehirlerarası nakliyat, Ankara Şehiriçi nakliyat, Depolama Hizmetleri, Asansörlü Taşımacılık, Piyano Taşımacılığı, Parça eşya taşımacılığı ve daha fazla hizmetimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

  1. Ankara Kurumsal Ofis Taşımacılığı
  2. Şehirlerarası Ofis Taşımacılığı
  3. Dershane Taşımacılığı
  4. Hastane Taşıma
  5. Fabrika Taşımacılığı

Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.