Kalitenin Tek Adresi: Destan Nakliyat

Taşınmanız gerektiğinde ilk olarak yapacağınız iş kriterlerinize uygun evden eve nakliyat firması bulmak olacaktır. Uygun firma ile birlikte bütçenizi de göz ardı etmeden seçim yapmanız gerekeceği için hem kaliteli işçilik hem de ekonomik bir hizmet sağlayan firmaları tercih etmelisiniz.

01 Ağustos, 08:08

Taşımacılıkta Kalitenin Tek Adresi

Taşınmanız gerektiğinde ilk olarak yapacağınız iş kriterlerinize uygun evden eve nakliyat firması bulmak olacaktır. Uygun firma ile birlikte bütçenizi de göz ardı etmeden seçim yapmanız gerekeceği için hem kaliteli işçilik hem de ekonomik bir hizmet sağlayan firmaları tercih etmelisiniz. Ne yazık ki evden eve sektöründe hizmet sağlayan, daha doğrusu hizmet sağladığını düşünen, yüzlerce farklı nakliye firması bulunmaktadır. Görüşme sağladığınız kişiyle daha önce alışverişiniz olmadı ise muhtemelen korsan firmalardan da fiyat alacaksınız. Ancak hangi firmayı seçtiğinize dikkat etmezseniz karar verdiğiniz andan itibaren istemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle, ucuz olmasından önce firmanın referanslarını, hizmet kalitesini, size verdiği sözleri kısacası güvenilirliğini iyi değerlendirmelisiniz. Aksi halde sırf uygun olduğu için eşyalarınızı heder etmiş olacaksınız. Çünkü piyasada kendini firma olarak tanıtan bir çok kişi sizlere istediğiniz kalitede hizmet veremiyor. Bizler Destan Nakliyat ekibi olarak, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız ile ev, ofis, fuar, parça yük, kurumsal taşıma, askılı ürün taşıma gibi nakliye alanını ilgilendiren tüm ihtiyaçlarınız için istediğiniz kriterlere uyarak aynı zamanda ekonomik bir şekilde taşıma gerçekleştirmekteyiz. Taşımaya karar verdiğinizde işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

Müşteri Odaklı Çalışıyoruz.

Destan Nakliyat, disiplinli çalışma anlayışı ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmayı amaçlamaktadır. Taşıma hizmetlerinde, hiç bir müşterimize rahatsızlık vermemek adına yabancı personel çalıştırmıyoruz. Tüm personelimizi işin temelinden yetişen, diksiyonu düzgün, müşteri ile mesafeli kişilerden oluşturmaktayız. Alanında uzman ekibimiz sayesinde eşyalarınızın paketlenmesi, montaj ve sökümü yapılacak olan eşyaların sökümü ve ambalajlanması, eşyalarınızın araca yüklenmesi ve yeni yerinizde tüm eşyaların ait olduğu yerlere ayrı ayrı yerleştirilmesi gibi tüm işlemler ekibimiz tarafından titiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık hizmetlerinde özel yaptırılmış kapalı kasalara sahip nakliye araçları kullanmaktayız. Son model ve bakımlı araçlarımızla taşıdığımız eşyalarınızı söz verilen zamanda teslim etmekteyiz. Müşterisine hem zamandan hem de paradan kazandıran bir firma olarak gerek görüldüğü takdirde yük asansörümüzü kurarak asansörlü taşımacılık gerçekleştirmekteyiz. Böylece daha hızlı, daha güvenli ve ekonomik bir şekilde taşınmış olacaksınız. İşinin her zaman arkasında olan bir nakliye şirketi olarak Destan Nakliyat ailesi ile çalışan kişi ya da kurumlar bizi tercih ettikleri için son derece memnun. Sizlerle de bu memnuniyeti paylaşmaya hazırız.

Lütfen detaylı bilgi ve önerileriniz için bizi aramaktan çekinmeyin.