Nakliye Konusunda Bize Güvenebilirsiniz

Her evden eve nakliyat firmasıyım diyene güvenemeyeceğiniz gibi, firma olduğunu iddia eden ve size bazı belgeler gösteren firmalara da tam anlamıyla güvenmemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.

30 Temmuz, 18:07

Her evden eve nakliyat firmasıyım diyene güvenemeyeceğiniz gibi, firma olduğunu iddia eden ve size bazı belgeler gösteren firmalara da tam anlamıyla güvenmemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz. Biz de Ankara evden eve nakliye hizmeti veren, sektörde yıllarını harcamış bir firma olarak sizlere her türlü güvenceyi sunuyoruz.

Peki bize neden güveneceksiniz? Bize güvenebilirsiniz çünkü;

​* Taşımacılık sektöründe uzun zamandır hizmet veren bir firmayız.
​* Her müşterimizle taşınmadan önce sözleşme yapmaktayız.
​* Nakliye işini yasal olarak yapan bir firmayız çünkü yetki belgelerimiz mevcuttur.
​* Eşyalarınızı güzelce ambalaj yapar ve en iyi araç gereçleri kullanırız.
​* Herhangi bir kaza darbe durumunda nakliyat sigortası yapmaktayız.
* Eşyalarınız yerine sağlam bir şekilde ulaştığı zaman da montajını yaparak sizlere teslim etmekteyiz.

Bütün bu işlemleri yapıyoruz.

Bu şartları taşıyan hangi firma olursa olsun, verdiği sözleri yerine getirmediği sürece bu özelliklere sahip olmasının bir anlamı yoktur. Biz Destan Nakliyat ekibi olarak, Ankara evden eve taşımacılık konusunda uzun süre emek vermiş kişilerden oluşan kadromuz ile birlikte eksiksiz bir şekilde taşımacılık hizmetini sizlere sunmaktayız.

Ev taşımacılığı konusunda güvenebileceğiniz ender firmalardan bir tanesi olan Ankara Destan evden eve nakliye firması, bölge ve il ayrımı yapmaksızın, yeter ki araçlarının ulaşabileceği yerler olsun, tüm gücüyle her ilde her müşterisine destek vermektedir. Eşyalarınıza gerçekten değer veriyorsanız, taşımacılıkta uzmanlaşmış işinin ehli kişilere teslim etmenizi öneririz. Mal canın yongasıdır. Sürekli değiştirilebilecek, ucuz şeyler olmadığı için sağlam firmalara yükünüzü teslim ediniz.

Ciddi anlamda tecrübe ve bilgi gerektiren evden eve nakliye işlemi, müşterilerimizin altından kalkabileceği kadar basit bir iş değildir. Belki izlerken uzaktan kolay gelse de, kendi çabanızla taşınmayı denediğinizde gerçekten bu işi çok ucuza yaptığımızı anlayacak ve bize hak vereceksiniz.

Düşünelim ki pahalı bir buzdolabınız var. Kendi imkanlarınızla taşımaya karar  verdiniz ve soğutma motoruna zarar verdiniz ve size yüzlerce lira masraf çıktı. Kendi imkanlarınızla taşınmak size daha pahalıya patladı ve çektiğiniz rezillik yanınıza kar kaldı. Evden eve nakliye firmalarının bu kadar çok olmasının en büyük sebebi de eşyalarına gerçek anlamda değer veren müşterilerin olmasıdır. Sizler de eşyalarınıza değer veriyor ve zara gelmesini istemiyorsanız Ankara evden eve taşımacılık konusunda uzman bir firma hakkında bilgi almış olmalısınız.

Daha ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

0312 332 16 96 – 0506 700 39 28