Taşınmayı Dert Etmeyin! Bize Güvenin.

Evden eve taşımacılık ihtiyaç ve işlemlerinizde, müşterilerimize en yüksek düzeyde nakliye hizmeti sağlıyoruz, taşınma işlemleri, özellikle taşınacak olan kişilerce oldukça stresli ve sıkıntılı bir iştir.

01 Ağustos, 09:08

Evden eve taşımacılık ihtiyaç ve işlemlerinizde, müşterilerimize en yüksek düzeyde nakliye hizmeti sağlıyoruz, taşınma işlemleri, özellikle taşınacak olan kişilerce oldukça stresli ve sıkıntılı bir iştir.

En basitinden hesaplarsak, tüm eşyaların sökülüp tekrar montajlanması, eşyalarda taşıma sırasında oluşabilecek sıkıntılar, taşındığınız ve taşınacağınız yerin tamir ve tadilat işlemler ve hesapta olmayan bir sürü işlemlerle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bu anlamda devreye giren Ankara’da evden eve nakliyat hizmeti sunan Destan Nakliyat firması, her türlü taşımacılık iş ve işlemlerinizde araç ve ekipmanlarını ortaya koymuş, deneyim ve tecrübelerine dayanarak ev taşıma konusunda da en kaliteli hizmet sunan profesyonel bir firma olduğunu kanıtlamaktadır.

Taşınmayı dert etmeyin!

Sizleri bu stresten kurtarmak adına, yalnızca Ankara evden eve nakliyat konusunda değil, diğer çevre illerimiz ve ilçelerine de hizmet götürmekteyiz. Müşterilerimizden isteğimiz, sadece taşınmadan önce şahsi ve değerli eşyalarını (para, silah, çamaşır vs.) paketlemeleri ve mümkünse yanlarında götürmeleridir. Geriye kalan her şeyi uzman ekibimiz tek tek paketlemektedir. Sökülmesi gereken mobilya ve diğer eşyalarınız ilk olarak sökülür, kırılganlığına ve ebadına göre en uygun paketlemeyle sarılır ve sarsılmayacak şekilde aracımıza yerleştirilir. Böylece nakliye esnasından oluşabilecek zarar en az seviyeye indirgenmiş olur. İster ev ister ofis isterseniz diğer nakliye işleriniz için olsun hiç bir fark gözetmeksizin her türlü taşımayı ilgilendiren konularda Destan Nakliyat daima yanınızda. Size bir telefon kadar yakınız, bize danışmak ve bilgi almak için bizimle taşınmak zorunda değilsiniz.

Diyelim ki taşınmayı düşündünüz. Tunceli’de görev yapan bir devlet personelisiniz veya yerli vatandaş, elbette taşıma işleminizi gerçekleştirmeden önce arayıp bilgi almak her müşterimizde olduğu gibi sizin de en doğal hakkınızdır. Ankara’dan taşınmak ya da Ankara’ya taşınmak veya çevre illerden nakliyat firmasına mı ihtiyaç duydunuz. Hemen Destan Nakliyat firmamızla iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Ev Taşımanın emek isteyen, tecrübe ve sabır isteyen bir iş olduğunu hatırlatırız ve eşyalarınızı emin ellere teslim etmenizi öneririz. Bizimle iletişime geçmeden taşınmayınız.

Ankara Destan Nakliyat Ekibi.