Kurumsal Şirket Taşımacılığı

Üstün planlama becerisi, son teknoloji araçlar ve personel deneyiminin birleşmesiyle en verimli ve en başarılı ofis ve iş yeri taşıma süreçleri gerçekleştirilebiliyor. Kurumsal şirket taşımacılığı alanında da faaliyet gösteren Destan Nakliyat, kurumsal müşterilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak, taleplerine yanıt verecek donanıma sahip. Yetişmiş insan gücü bakımından da, son teknoloji araçlar bakımından da üstün kaliteli hizmet için her türlü koşulu hazırlıyor. Bilhassa kurumsal müşteriler için adlarına ve markalarına yakışır hizmet kalitesi sunan Destan Nakliyat, taşınma esnasında işlerin aksamaması için hız faktörüne de büyük önem veriyor.

Ayrıntılı ve titiz taşınma planı

Destan Nakliyat kurumsal şirketlerin ihtiyaç duyduğu taşınma operasyonları konusunda ücretsiz olarak üst düzey bir ekspertiz hizmeti sunuyor. Müşterilerin başvurusunu takiben taşınacak binadaki her eşya ve ürün ayrıntılı biçimde listeleniyor, özel durumları kayda alınıyor, dikkat edilmesi gereken hususlar çıkarılıyor. Taşınma süreci ile ilgili olarak araçlardan kadroya, zamanlamadan paketleme özelliklerine kadar, her türlü adım en ince ayrıntısına kadar planlanıyor. Kurumsal şirket taşımada müşterinin tam memnuniyeti için hazırlanan bu planda mutabık kalındığında müşterinin hiçbir durumda mağdur olmaması için sigortalı taşımacılık hayata geçiriliyor.

Her türlü teknolojik kolaylık sağlanıyor

Önceden hazırlanan taşınma planı sayesinde şirket taşıma işleminin ne kadar sürede biteceği hesaplanabiliyor. Bu da iş günü kaybı olmaması bakımından önem taşıyor. Taşınma sürecinin başlangıcında eşyalar büyük bir hassasiyet ile yüksek kaliteli malzemeler ile ambalajlanıyor, paketleniyor. Araca taşıma esnasında ihtiyaç duyulması halinde asansörlü taşımacılık, raylı sistemler ya da vinç gibi özel araçlar da devreye alınabiliyor. Taşıma sürecinde bu iş için özel olarak tasarlanmış kapalı kasa nakliye araçları kullanılıyor. Tüm bu adımlar sayesinde seyahat boyunca eşyalar herhangi bir zarar görmüyor, tam koruma ile yeni adreslerine ulaşıyor.

Her türlü uzman personel bulunuyor

Taşınma planı doğrultusunda belirlenen uzman ekip içinde gerektiğinde marangoz, sıhhi tesisatçı gibi özel uzmanlığı olan personel de yer alıyor. Yükleme öncesi eşyaların demonte edilmesi ve yeni lokasyonda yeniden monte edilmesi gibi ihtiyaçlar bu sayede kolayca çözülüyor.

Eşyalar yeni adrese ulaştığında büyük bir hız ve dikkat ile ambalajlarından çıkartılan eşyalar, müşterinin istediği biçimde yeni yerlerine yerleştiriliyor.

İhtiyaca uygun özenli çalışma

Kurumsal şirket taşımacılığında ihtiyaç duyulan üst düzey deneyim ve profesyonelliğe sahip olan Destan Nakliyat, taşınacak şirketin faaliyet yürüttüğü sektöre göre olabilecek ekstra durumlar için de büyük bir hassasiyet gösteriyor. Yüksek değerdeki cihazlar, elektronik eşyalar ya da para kasaları gibi hassas eşyalar olması gerektiği biçimde ambalajlanıyor, maksimum dikkat gösterilerek kusursuz bir taşıma işlemine tabi tutuluyor. Bu sayede en hassas eşyalar dahi hiçbir zarar görmeden, yeni yerinde çalışma hazır hale gelebiliyor.

Karışıklığa mahal vermeyen numaralandırma sistemi

Kurumsal şirket taşımacılığında eşya sayıları fazla ve çeşitli olduğundan, şirket içi çalışma düzeni de büyük önem taşıyor. Bu nedenle paketleme işlemleri sırasında numaralandırma büyük önem arz ediyor. Kullanılan özel numaralandırma sistemi sayesinde, çalışma planında aksaklık yaşanmıyor. Bu sayede kurumsal şirketin yeniden hizmete geçebilmesi için ihtiyaç duyulan zaman kısalıyor, iş kaybı minimuma indiriliyor.

Arayın, çözüm bulalım!

Kurumsal şirket taşımacılığı ile ilgili her türlü ihtiyacınız için Destan Nakliyat ile iletişime geçebilir ve sorularınıza yanıt arayabilirsiniz. Destan Nakliyat kurumsal şirket taşımacılığı fiyatları açısından en makul seçenekleri sunar ve hizmet kalitesi ile ilgili her ihtiyacınızı kusursuz biçimde karşılar. Tek yapmanız gereken Destan Nakliyat'ı aramak ve bilgi almak.

Bizden Fiyat Teklifi Almayı Unutmayın!
FİYAT TALEBİ