Hızlı ve Güvenli Fabrika Eşya Taşımacılığı 

Evden ofise, hastaneden dershaneye her taşınma süreci zor ve stresli olarak bilinir. En stresli, en güç ve en yüksek dikkat isteyen taşınma türü ise şüphesiz fabrika taşımacılığıdır. Olağanüstü özenli bir plan gerektiren, detayların çok önemli olduğu fabrika taşımacılığı için üstün profesyonellikte ekipler gerekiyor. Destan Nakliyat üst düzey hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosuyla kusursuz taşımacılık hizmetlerini fabrika taşımacılığı alanında da sürdürüyor.

Araştırma ve inceleme süreci fabrika nakliyatı sürecinin temelini oluşturur. Fabrika binasında yapılacak keşif ile taşınacak makineler ve eşyalar incelenir. Büyüklüğü, hassasiyeti, ağırlığı ve diğer özellikleri taşımada kullanılacak ekipmanları belirler. Vinç, raylı taşıma sistemleri gibi araçlar fabrika taşımacılığı konusunda büyük kolaylıklar sağlar. Aynı biçimde taşımada kullanılacak kapalı kasa araçların büyüklüğü ve sayısı da bu makinelerin durumuna göre belirlenir. Çalışacak personelin sayısı ve nitelikleri de ihtiyaca göre değişir. Kullanılan ve personelin uzmanlık durumu fabrika taşımacılığı fiyatları üzerinde doğrudan etkilidir.

Özenli ve bilinçli bir plan yapılmalı

Destan Nakliyat eksperlerinin yaptığı incelemelerin ardında hazırladıkları plan taşıma sürecinin temelini oluşturuyor. Mutabık kalınmasının ardından sözleşme yapılıyor sigorta işlemleri tamamlanıyor. Fabrika alanında çok sayıda ve çok çeşitli eşya bulunabildiğinden bunların paketlenme ve ambalajlanma süreçlerinin özenli ve bilinçli yapılması gerekiyor. Karmaşık görünen süreçlerin en sağlıklı biçimde işlemesi, mümkün olan en az iş günü kaybı ile taşınma sürecinin tamamlanması için gereken her türlü önlem alınıyor.

Uzman personel, süratli taşınma

Firmanın her türlü soruna karşı eğitimli uzman personeli, farklı ihtiyaçlara yanıt verebilecek donanıma sahip bulunuyor. Ayrıca demonte seçeneklerinin de doğru biçimde kullanılması gerekiyor. Kolay demonte-monte yapılabilen makine ve eşyaların taşımaya en uygun hale getirilmesi süreci kolaylaştırıyor. Hem taşınma öncesi, hem de taşınma sonrası fabrikanın yeniden faal hale gelmesi için mümkün olan en hızlı adımların atılmasını sağlıyor. Hassas makinelerin ve cihazların ise balonlu malzemeler, yüksek kaliteli koruyucular gibi özel malzemelerle ambalajlanarak korunması gerekiyor.

Pek çok kente nakliyat

Destan Nakliyat fabrika nakliyatı konusunda Ankara ve büyük kentler başta olmak üzere Türkiye'nin pek çok kentine hizmet ulaştırabilmektedir. Şehir içi nakliyat ve şehirlerarası nakliyat konularındaki tecrübelerini fabrika taşımacılığı konusunda sürdüren ve taşımacılıkta haklı bir güvene sahip olan firma, profesyonel ve kaliteli taşımacılık hizmeti sunuyor.

Eşya depolama olanağı

Firma kendisine ait özel depolama alanları sayesinde fabrikaların fazla eşyalarını depolayabiliyor, kısa süreli ya da uzun vadeli eşya depolama için uygun fiyatlarla uygun koşullar sunuluyor. Bu depolama alanlarında eşyaların çevresel faktörlerle zarar görmeyeceği koşullar sağlandığı gibi, 7/24 güvenlik de sağlanıyor.

Ücretsiz ekspertiz için iletişime geçin

Fabrika gibi büyük iş yerlerinin taşınma süreçlerine dair her türlü sorunuz için Destan Nakliyat uzmanları ile görüşebilir, fabrika taşımacılığı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. En doğru taşınma programı oluşturulması konusunda destek veren firma eksperleri, mümkün olan en kısa sürede en başarılı ve sorunsuz biçimde taşınmanız için gereken şartlar hakkında sizi bilgilendirebilir.

Bizden Fiyat Teklifi Almayı Unutmayın!
FİYAT TALEBİ