Şehirlerarası Güvenli ve Kaliteli Nakliyat

Bir şehirden öbür şehre ev taşımak büyük bir özen, kusursuz bir program ve azami tecrübe gerektirir. Kullanılan araçların tasarımından ambalaj malzemelerinin kalitesine, görev alan personelin deneyim düzeyinden tutun da, sunulan ekspertiz hizmetine kadar her aşama büyük önem taşır. Destan Nakliyat yıllar içinde biriktirdiği engin tecrübe ile şehirlerarası nakliyat alanında da eksiksiz bir müşteri memnuniyeti vaat ediyor.

Başta Ankara olmak üzere Türkiye'nin pek çok noktasına evden eve taşımacılık hizmeti sunan Destan Nakliyat, taşınma süreçlerinin öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar. Taşınma esnasında herhangi bir aksilik yaşanmaması, ihtiyaç duyulan araç ve malzemelerin hazır olması ve en uygun planın oluşturulması için firma uzmanları her defasında özenli bir çalışma yürütürler.

İşi uzmanına bırakın, içiniz rahat etsin!

Şehirlerarası nakliyat esnasında eşyalarınızı gönül rahatlığı ile Destan Nakliyat'ın profesyonel ekiplerine emanet edebilirsiniz. Taşınma öncesinde ya da sonrasında herhangi bir şeyi dert etmeniz gerekmez, taşınma sürecinin tüm ayrıntıları işinin ehli bir ekip tarafından belirlenir ve çözümlenir. Ekspertizlerin hazırladığı program ve oluşturulan fiyat teklifi kabul edildiğinde sözleşme imzalanır ve sigortalı olarak taşınma süreci başlar. Belirlenen gün ve saatte gelen uzman ekipler eşyaların paketlemesi ve yüklemesi sürecini en profesyonel biçimde gerçekleştirirler.

Kaliteli malzeme, garantili taşıma

Son teknoloji kapalı kasa nakliye araçlarının kullanıldığı taşınma işi esnasında ihtiyaç duyulan her alanda uzman personeller itinalı bir çalışma yürütür. Paketleme ve istifleme sırasında en doğru ve en kaliteli malzemeler kullanılır, eşyalarınızın taşınma sürecinden zarar görmesinin önüne geçilir. Eşyaların tümü yapılan sigorta kapsamında garantili ve sigortalı taşındığından elde olmayan nedenlerle oluşabilecek hasarlar konusunda da tam garanti sağlanır.

Güvenceli depolama hizmeti

Şehir değiştirirken tüm eşyalarınızı götürmek istemiyorsanız veya geri dönme planınız varsa bütün eşyalarınız yerine sadece zorunlu eşyalarınızı da taşımanız mümkün. Kullanmadığınız eşyalar ya da bir süre kullanmayacağınız eşyalarınız için Destan Nakliyat'tan nakliye hizmeti yanında eşya depolama hizmeti de alabilirsiniz.

Şehirlerarası nakliye fiyatları gibi depolama fiyatları da oldukça uygun olan firma, isterseniz kısa süreli, isterseniz daha uzun süreli eşya depolama hizmetini en kaliteli biçimde sunar. Kendine ait depoları kullanan Destan Nakliyat kalitesiyle 24 saat güvenlikli depolar; hem temizliği, hem havalandırma koşulları ile eşyalarınızı ilk günkü gibi koruyacak biçimde tasarlamıştır.

Risk almayın, sigortalı taşının

Şehirlerarası nakliyat fiyatları talep edilen hizmetlere göre küçük değişimler gösterse de oldukça uygun koşullardadır. Profesyonel taşımacılık ücretleri; rastgele seçilmiş kamyoncular ve toparlama taşımacılar ya da profesyonel olarak işi eşya taşımacılığı olmayan ekiplerle aldığınız riskin yanında oldukça küçük kalır. Risk almayıp uzman ekiplerle sigortalı taşınmanız, hem zaman hem de nakit olarak çok daha avantajlı olacaktır.

Ofis, işyeri ve her türlü nakliyat

Ofis, işyeri ve her türlü taşımacılık işleri için Destan Nakliyat eksperleri ile bağlantı kurabilirsiniz. Şehirlerarası ofis ya da işyeri nakliyatı için gerektiğinde asansörlü taşımacılık da dâhil olmak üzere ihtiyaç duyulan her türlü teknoloji kullanılabilir.

Tıpkı evden eve nakliyat gibi diğer nakliyat türlerinde de Destan Nakliyat eksperleri ücretsiz inceleme yaparak, ihtiyaç duyulan araç ve malzemeyi belirler, ne kadar personel çalışacağını hesaplar, taşınma programını çıkarır. Sözleşme imzalandıktan ve sigorta yapıldıktan sonra taşınma süreci başlar.

Şehirlerarası nakliyat, evden eve nakliyat ve asansörlü taşımacılık süreçleri ile ilgili sorularınıza Destan Nakliyat'ta yanıt bulabilirsiniz. İsterseniz web sitemizden, isterseniz firmamızı arayarak şehirlerarası nakliyat işinizle ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bizden Fiyat Teklifi Almayı Unutmayın!
FİYAT TALEBİ