Eşya Depolama Hizmeti

Evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat gibi, depolamak üzere nakliyat hizmeti de profesyonel bir hizmet gerektirir. Evinizi, ofisinizi bir süreliğine kapatmaya karar verdiyseniz, uzun bir seyahate çıkacaksanız, daha küçük bir eve taşındığınız için eşyalarınızın bir bölümünden kurtulmak istiyorsanız Destan Nakliyat'ın eşya depolama çözümleri tam size göre. Eşya depolama hizmetinden isterseniz fazla eşyalarınızdan geçici süre ile kurtulmak, evinizi genişletmek için de yararlanabilirsiniz.

Yılların tecrübesi ile tüm taşımacılık alanlarında üstün kalitede hizmet sunan Destan Nakliyat, en yeni teknolojik ekipmanlar ve en profesyonel çalışma ekibi ile kusursuz bir taşınma deneyimi yaşatıyor. Eşya taşıma işlemlerinizi en kısa sürede, en sorunsuz biçimde taşımanın yanında eşya depolama hizmeti ile de öne çıkıyor.

Ücretsiz eksper raporu

Destan Nakliyat, eşya depolama hizmetini tamamen kendisine ait depolarda gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini esas alan bir çalışma prensibi ile çalışan firma, tüm işlerinde olduğu gibi, eşya depolama hizmeti için de öncelikle ekspertiz çalışması yapıyor. Ücretsiz eksper hizmeti ile öncelikle eşyaların miktarı, durumu, özellikleri inceleniyor, buna göre bir taşıma ve depolama programı çıkarılıyor. Eşya depolama fiyatları açısından en makul teklifi öneren Destan Nakliyat, anlaşılması durumunda sözleşme aşamasına geçiyor ve bunun yanı sıra sigorta işlemlerini yapıyor.

Uzman kadro, üstün hizmet

Destan Nakliyat profesyonel kadrosu, geniş araç ağı ve işini en kısa zamanda en efektif biçimde tamamlamaya odaklı, disiplinli çalışan operasyon yaklaşımı ile geliştirdiği uzmanlığını eşya depolama alanında da sürdürüyor. Firma, depo taşımacılığı alanındaki çalışmalar kapsamında hem depolama, hem de depolama sonrası istenen adrese teslim konusunda titiz bir çalışma yürütüyor. Eşyalarınızın depoda kaldığı sürece boyunca da gereken her türlü önlem alınıyor.

En uygun çevresel koşullar

Depo taşımacılığının en önemli noktalarından biri uygun koşullara sahip depoların bulunması. Destan Nakliyat’ın tamamen kendisine ait depolarında, çevresel tüm koşullar eşyaların zarar görmeyeceği bir şekilde tasarlanıyor. Havalandırma, düzenli temizlik, 7/24 güvenlik gibi özellikler eşyalarınızın depoda olduğu sürece korunmasını sağlıyor. Böcek ve kemirgenlere karşı da düzenli ilaçlamalar yapılıyor. Bu sayede depolanan eşyalarınız, olumsuz hiçbir faktör ile karşılaşmadan, ilk günkü sağlamlığı ile sizi bekliyor. Eşyalarınız depoda kaldığı süre boyunca gönül rahatlığı ile bekleyebiliyor, istediğinizde eşyalarınızın durumunu görebiliyorsunuz.

Üstün kalite paketleme

Depoya kaldırılacak eşyaların daha evden, ofisten teslim alınması sırasında en uygun şekilde paketlenmesi en önemli adım. Sadece evden eve nakliyat sürecini kapsayacak bir ambalajlama ve paketleme değil, uzun süre eşyaları koruyabilecek bir malzeme tercihi yapılması gerekiyor. Destan Nakliyat'ın alanında tecrübeli personel kadrosu en kaliteli malzemelerle, en doğru paketleme ve ambalajlama süreçlerini sizin için hayata geçiriyor.

İhtiyaca uygun koşullar

Depo taşımacılığında ister kısa vadeli, ister çok uzun süreli depo kiralayın, en uygun koşullar ve eşya depolama fiyatları Destan Nakliyat tarafından sağlanıyor. Hem yüksek kalite hizmet, hem uygun fiyatlar ile çalışabildiğiniz Destan Nakliyat tüm bu süreçleri sizin için kolayca hallediyor. Sizin yapmanız gereken sadece firmayı arayıp ihtiyacınızı ve beklentinizi anlatmak. Ücretsiz eksperler eşyalarınızı yerinde inceleyerek tüm adımları sizin için programlıyor.

Bizden Fiyat Teklifi Almayı Unutmayın!
FİYAT TALEBİ