Parça Eşya Taşımacılığı

Şehir içi ya da şehirlerarası birkaç parça eşyayı göndermenin, koca bir evi taşımaktan daha zor olduğu düşünülür. Oysa nakliye şirketlerinin parça eşya ile uğraşmayacağı, kabul etmeyeceği varsayımı hiç de doğru değil. Destan Nakliyat parça eşya taşıma, diğer adıyla parsiyel eşya taşımacılığı alanında da pratik ve uygun çözümler sunuyor. Evden eve nakliyat ve taşımacılığın diğer alanlarında faaliyet gösteren firma, giderek artan oranda ihtiyaç duyulan parça eşya taşıma için ekonomik fiyatlı, yüksek kaliteli hizmet sağlıyor. 

Destan Nakliyat parça eşya taşıma fiyatları daha da uygun olabilsin diye güzergah yönünde olan eşyaların yanına kattığı hesaplı bir sistem uyguluyor. Parça eşya taşıma fiyatları böylelikle çok daha ucuza gelebiliyor.
 İlk olarak indirilecek eşyaların araca en son yüklendiği, en son indirilecek eşyaların ilk önce yüklendiği sistem, çok daha kullanışlı bir deneyim sağlıyor. Firma eksperleri eşyalarınızın taşınması öncesinde detaylı çalışmalar yapıyor ve herhangi bir karmaşaya izin vermiyorlar. Bu yolla çok daha ekonomik ve çok daha kaliteli bir parça eşya taşıma hizmeti sağlanabiliyor.

Kaliteli ambalaj ile güvenli taşıma

Destan Nakliyat, diğer taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi parça eşya taşıma hizmetinde de en kaliteli ambalajlama ve paketleme malzemeleri kullanıyor, eşyalarınızın zarar görmeyeceği koşulları sağlıyor. Dış etkenlere ve olası kazalara karşı en üst düzeyde korunan eşyalarınız, güvenli biçimde yeni adresine ulaşıyor. Tıpkı diğer taşımacılık usullerinde olduğu gibi parsiyel eşya taşıma sisteminde de eşyalarınız sigortalı olarak taşınabiliyor.

Uygun fiyatlarla üstün hizmet

Evden eve taşımacılık fiyatları ile düşünüldüğünde yüksek maliyetlere çıkabilen eşya taşımacılığı, parça eşya taşıma yöntemi ile makul seviyelere iniyor. Çeyiz taşıma, bekar eşyası taşıma, öğrenci eşyası taşıma gibi hizmetler, müşterilerin memnuniyetini yüksek seviyelere çıkarıyor, en uygun fiyatla en nitelikli hizmeti almalarını sağlıyor. Üstelik, kapalı kasa araçlardan yüksek kalite malzemelere ve profesyonel ekip avantajına kadar evden eve nakliyatın içerdiği tüm avantajlar parsiyel eşya taşıma hizmeti için de geçerli oluyor.

Her mesafe için mümkün

Parça eşya taşıma sistemi ofis ya da büro eşyaları için de kullanılabiliyor. Yaz aylarında yazlığa götüreceğiniz eşyalar için kullanabileceğiniz gibi, yeni evinizi yeni eşyalarla kurarken götürmek istediğiniz az sayıdaki eşya için de kullanabiliyorsunuz. Parça eşya taşıma sistemi şehir içi ya da şehirlerarası mesafelerde kullanılabiliyor. Çok kısa mesafelerde taşıma yapılsa dahi ambalajlama ve sigorta gibi hizmetler yine de geçerli olabiliyor.

Teslim tarihini öğrenin

Özellikle şehirler arası parça eşya taşıma işlerinde operasyonun doğru biçimde planlanması, farklı eşyaların uygun kamyonlarda birleştirilerek en doğru güzergahın belirlenmesi gerekiyor. Sık gidilen şehirlerarası güzergahlarda oldukça hızlı işleyen parça eşya taşıma sistemi, bazı çok uzak mesafelerde biraz daha uzun zaman gerektirebiliyor. Eşya teslimi sırasında ya da öncesinde teslimat günü ile ilgili bilgilerin mutlaka netleştirilmesi tavsiye ediliyor.

Bizden Fiyat Teklifi Almayı Unutmayın!
FİYAT TALEBİ