Piyano Taşımacılığı

Evden eve taşımacılık sektörü giderek daha özel alanlarda uzmanlaşan özel hizmetler sunuyor. Özel cihazlar, büyük müzik aletleri gibi uzmanlık isteyen taşıma işlerinin başında piyano taşımacılığı geliyor. Taşınması özel bilgi ve özen gerektiren piyanoların, geri dönüşü olmayan hasarlar alabileceğinden mutlaka özel taşımacılık kriterlerine göre nakil edilmeleri gerekiyor. Farklı çeşitlerdeki piyanolar maddi değerleri yanında manevi ya da tarihi değerleri ile de bilindiğinden çok daha hassas olunması gerekiyor.

Destan Nakliyat özel taşımacılık hizmetlerinin tümünde olduğu gibi piyano taşımacılığı hizmetini de büyük bir özen ve en uygun piyano taşımacılığı fiyatları ile sunuyor. Ağırlıkları 150 kilo ile 350 kilo arasında değişen piyanolar, kuyruklu piyano denilen türlerde yarım ton ağırlığa dahi ulaşabiliyor. Ağır ve yapısı itibariyle çok hassas olan piyanoların özel olarak bu konuda bilgisi olmayan kişilerce taşınması büyük zararlar doğurabiliyor. Piyanoların sahip olduğu rezonans yapısı kolayca hasar görebildiğinden darbe, çarpma gibi etkilerin tehlikeli sonuçları olabiliyor.

Özel aletler ile taşınmalı

Piyano, pahalı bir müzik aleti olarak yapısında döküm blokları barındırıyor. Bu bloklar çatlama ve kırılma gibi sorunlara aşırı duyarlı oluyor ve en küçük aksilikler piyanonun işlevini tamamen yitirmesine neden olabiliyor. Destan Nakliyat uzman personeli ile piyano taşımacılığı hizmetini bir ekip çalışması olarak organize ediyor. Askı, kızak, paletler, tekerli taşıyıcılar gibi aletlerin kullanıldığı taşıma işlemi esnasında en son teknoloji araçlar da görev alıyor.

Duvar piyano, kuyruklu piyano, tam kuyruklu piyano, yarım kuyruklu piyano, çeyrek kuyruklu piyano, konsol piyano, grand piyano, konser piyano, salon piyanosu ve antika piyano gibi hemen tüm piyano çeşitleri için özel taşıma biçimleri bulunuyor. Malzemesinden, paketleme yöntemine her adımın mutlaka gerektiği gibi atılması gerekiyor.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti

Destan Nakliyat piyano taşımacılığı hizmeti vermeye başlamadan önce mutlaka ekspertiz hizmeti sunuyor. Ücretsiz keşif işleminin ardından, kaç kişinin görev alacağı ve ihtiyaç duyulan malzemeler belirleniyor. Belirlenen gün ve saatte alanında uzman personel taşıma işlemini gerçekleştiriyor. Bu işlem sırasında yüksek kaliteli ambalaj malzemeleri kullanıldığı gibi, gereken tüm güvenlik önlemlerini de alınıyor. Piyano gibi hassas aletler taşıma sürecinin daha sağlıklı yürütülebilmesi açısından genellikle özel tasarım nakliye araçları ile yapılıyor.

Sigortalı ve güvenli piyano taşımacılığı

Piyano gibi hassas ve pahalı bir aletin taşınması sırasında mutlaka sigortalı taşımacılık hizmeti alınması öneriliyor. Ekspertiz raporunun tamamlanmasının ardından nakliye sözleşmesi ile birlikte taşıma sigortası da çift nüsha olarak hazırlanıyor. Sigortanın mutlaka tam ziyanı karşılayacak biçimde yapılması öneriliyor.

Taşıma süreçleri, ekspertiz hizmetleri ve taşıma sigortası ile ilgili tüm sorularınızı Destan Nakliyat görevlileri yanıtlıyor ve size en uygun hizmeti sunmak üzere çalışıyor. Destan Nakliyat piyano taşımacılığı fiyatları konusunda müşterilerine en uygun seçenekleri sunuyor.

Bizden Fiyat Teklifi Almayı Unutmayın!
FİYAT TALEBİ