Evden Eve Sigortalı Taşımacılık

Ev ya da iş yeri taşıma sırasında eşyaların zarar görmesi en büyük endişe kaynağı olarak ortaya çıkıyor. Profesyonel ekiplerle çalışılmadığında eşyaların çizilmesi, hasar alması, hatta kullanılamaz duruma gelmesi işten bile değil. Profesyonel ekiplerle dahi bu riskler görülebiliyor, örneğin trafik kazaları eşyaların zarar görebileceği bir risk olarak ortaya çıkabiliyor. Maddi değeri yüksek eşyaların zarar görmesi ciddi mağduriyetler doğurabildiği gibi, manevi değeri yüksek eşyaların çizilmesi, kırılması ya da kaybolması da oldukça can sıkıcı durumlar yaratabiliyor.

Pek çok insanın bir noktada deneyimlediği bu sorunlara karşı referansları çok ve güvenilir, güven veren profesyonel şirketler ile çalışmak ve mutlaka sigorta yaptırmak gerekiyor. Sigortalı taşımacılık pek çok açıdan içinizin rahat etmesini, gönül rahatlığı ile ev taşıma sürecini atlatmanızı sağlar.

Evden eve hasar riski

Evden eve taşımacılık sırasında eşyaların zarar görme ihtimali daha evden çıkışta başlıyor. Dar koridor ve merdivenler özellikle çizilme sorunlarına yol açabiliyor. Amatör ekipler, rastgele kamyoncular ile toparlama taşıyıcılar ile çalışmak bu riski artırıyor. Profesyonel taşımacılık işiyle uğraşmayanlar gerekli malzemeler ve paketleme sistemleri konusunda da bilgi sahibi olmuyor ve yol boyunca eşyaların hasar görme riski bulunuyor.

Yola sigortasız çıkmayın

Destan Nakliyat tüm evden eve nakliyat süreçlerini profesyonel bir anlayış ile yürütmesine karşın, sigortalı taşımacılık konusunda özel çalışmalar yapıyor. Ücretsiz olarak sunduğu ekspertiz hizmeti taşınma programının doğru belirlenmesi yanında, en uygun sigortanın yapılması konusunda da müşterilerini yönlendiriyor. Eşyalar için en nitelikli koruma koşullarını sağlayan firma, kaza ve risk durumlarının her koşulda oluşabilme ihtimaline karşı anlaşmalı olarak çalıştığı sigorta şirketleri tarafından tüm eşyalarınıza sigorta yapılmasını sağlıyor.

Aklınız yolda kalmasın

İster evden eve nakliyat olsun, isterse ofis ve büro taşımacılığı olsun tüm taşınma süreçlerinin sigortalı olarak yürütülmesi kimsenin mağdur olmaması için büyük önem taşıyor. Şirket nakliyeleri ya da fabrika taşınmaları sırasında sigortanın önemi daha da artıyor. Özellikle pahalı cihazlar ya da makinelerin bulunduğu bu tarz taşımacılık operasyonlarında sigorta büyük bir güvence haline geliyor. Destan Nakliyat, taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı eşyalarınızın tam değerinde sigortalanmasına, herhangi bir hasar ya da kayıp halinde maddi ve manevi kayıplarınızın karşılanmasını sağlamaya özel önem veriyor. Böylelikle kimsenin aklı yolda kalmıyor, kafalarda hiçbir soru işareti kalmadan taşınma süreci büyük bir keyifle tamamlanıyor.

Kaliteli şirketleri tercih edin

Bütün evden eve taşımacılık şirketleri sigortalı taşımacılık konusunda adımlar atıyor. Ancak evden eve nakliyat firması gibi, sigortalı taşımacılık için sigorta şirketinin doğru seçilmesi de büyük önem taşıyor. Sektörde iyi bir ismi olan, yüksek kalitede hizmet sağlayan sigorta şirketleri ile çalışan profesyonel taşıma şirketlerinin seçilmesi tavsiye ediliyor. Profesyonel şirketler ile çalıştığınızda ve sigortalı taşımacılık istediğinizi belirttiğinizde tüm işlemler taşıma şirketi tarafından hızla halledilebiliyor.

Sigorta türünü inceleyin

Firma eksperleri ile anlaşma sağladıktan sonra, sigortalı taşımacılık sözleşmesinin hazırlanması ve imzalanması gerekiyor. Her ihtimale karşı sigorta poliçesinin bir kopyasını almanız olası aksiliklere karşı bir güvence olarak önem taşıyor.

Ayrıca sigortalı taşımacılık esnasında yapılan sigortanın kapsamının da doğru belirlenmesi gerekiyor. Tam ziyan sigortası, dar teminat sigortası, geniş teminat sigortası gibi türler hakkında bilgi almanız ve size en uygun türü seçmeniz tavsiye ediliyor. Destan Nakliyat eksperlerinden sigorta türü ve kapsamı konusunda ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz.

Bizden Fiyat Teklifi Almayı Unutmayın!
FİYAT TALEBİ