Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti

Nakliyat ve taşıma hizmetinin en doğru biçimde planlanması ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde mümkün oluyor. Bu hizmet hem teknik açıdan taşınma sürecinin nasıl olacağını belirliyor, hem de müşterilerin konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmasını kolaylaştırıyor. Müşteriler evden eve nakliyat ya da diğer nakliyat hizmetleri konusunda kafalarında oluşan her türlü soruyu uzmanlara sorabiliyor, yanıtlarını kolayca alabiliyor.

Destan Nakliyat sunduğu tüm hizmetler için ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor. Bu uygulama sayesinde tüm işlemler azami müşteri memnuniyeti ile sonuçlanıyor, en doğru planlar yapıldığı için minimum masraf ve hata ile maksimum fayda ve kâr sağlanıyor. Kusursuz işleyen evden eve nakliyat planları iyi çalışılmış ekspertiz raporları ile mümkün olabiliyor.

Mükemmel bir plan için eksper şart

Destan Nakliyat'ın çalışma prensibi gereği herhangi bir yük taşımacılığı hizmeti için başvurulduğunda mutlaka yerince inceleme yapılıyor ve ekspertiz hizmeti sunuluyor. Firma eksperleri eşyaların miktarını, ağırlığını, türünü, özelliklerini tespit ediyor, buna göre kullanılacak paketleme malzemelerini, araç durumunu, yol güzergahını, görev alacak personel sayısını, personel uzmanlığını içeren bir taşınma planı oluşturuyor. Asansör kullanılıp kullanılmayacağı, başka araç ve ekipmanların durumu gibi detaylar da müşteri ile birlikte planlanabiliyor.

Özel eşyalara özel önlemler

Eksperler ayrıca kırılabilecek eşyalar ve hassas aletler gibi özel dikkat edilmesi gereken eşyaları da not ediyorlar ve bunlar ile ilgili özel önlem alınmasını garanti altına alıyorlar. Ekspertiz hizmeti sırasında demonte yapılacak mobilyalar ve eşyalar ile ilgili de bilgi toplanıyor. Bu sayede bu işlemi yapacak marangoz gibi özel ustalığı olan personellerin görevlendirilmesi sağlanabiliyor.

Taşınmanın bel kemiği, eksper planı

Destan Nakliyat başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde pek çok noktada uzman ekspertiz hizmeti sağlıyor. Uzman personeller gün boyu incelemelerini yapıyor, raporlarını yazıyor. Tüm taşımacılık şirketleri tarafından sunulması gereken bir hizmet türü olan ekspertiz hizmeti, taşınma hizmetinin bel kemiğini oluşturuyor. Eksper, taşıma sürecini başından sonuna en doğru biçimde planlıyor ve bu plan ne kadar detaylı ve doğru yapılırsa müşteri memnuniyeti o kadar yüksek oluyor. Taşınma kusursuz biçimde en kısa sürede tamamlanıyor.

Ücretsiz eksper hizmeti talep edebilirsiniz

Ücretsiz olarak ekspertiz hizmetinden yararlanmak üzere Destan Nakliyat'tan talepte bulunabilir, firma ile bağlantı kurarak ihtiyaç duyduğunuz taşınma hizmeti ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Siz iletişime geçtikten sonra eksper gelip incelemesini yapacak ve işin mahiyetine göre en uygun nakliyat fiyat teklifini belirleyecektir. Eksper ile anlaşma sağlandığı durumda ise nakliyat operasyonu için gün ve saat belirlenecek ve sözleşme imzalanacaktır.

Eksperlerin bir görevi de sigortalı taşımacılık hizmeti sunulması için sigorta bedeli ile ilgili çalışmaları yürütmek, sigorta sözleşmelerini hazırlamaktır. Ekspertiz hizmeti ayrıca eşyaların paketlenmesi, araca istiflenmesi, yolculuk ve yeni adresinize taşınması gibi süreçleri de hesaplayarak toplam taşınma süresini belirler.

Kurumsal taşımacılığın keyfini sürün

İster evden eve taşımacılık olsun, ister ofis ve büro taşımacılığı, ister de piyano, kasa, fabrika taşımacılığı gibi özel taşımacılık türleri olsun gönül rahatlığı ile karar vermek için Destan Nakliyat eksperleri ile mutlaka görüşün. Sizin için tüm ayrıntılar belirlenirken, siz kurumsal taşımacılık deneyiminin keyfini sürün. Ekspertiz hizmeti almak için tek yapmanız gereken Destan Nakliyat'a ulaşmak ve talebinizi iletmek.

Bizden Fiyat Teklifi Almayı Unutmayın!
FİYAT TALEBİ