Ev ve Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

Evinizi boşaltmanız gerekiyor ve eşyalarınızı bırakacak bir yer mi arıyorsunuz? Eviniz uzun süreli bir tadilat sürecine gireceği için eşyalarınızın zarar görmesini mi engellemek istiyorsunuz? Aylar sürecek bir seyahat planınız mı var? Geçici tayin ile şehir dışı göreve mi gidiyorsunuz? Ofisinizi bir süreliğine kapatmak mı istiyorsunuz? Nedeni ne olursa olsun ev ya da ofis eşyalarınızın tümünü ya da bir bölümünü gönül rahatlığı ile en uygun koşullarla depolamanız mümkün.

Destan Nakliyat, eşyalarınızın bir kısmını veya tamamını depolamak için en uygun ortamı, en uygun eşya depolama fiyatları ile sunuyor. Bireysel olarak ya da daha büyük ölçeklerde kurumsal düzeyde tüm eşya depolama ihtiyaçlarınız için uygun çözümler sunuyoruz. 

Depolama için özenli ambalajlama ve nakliyat

Eşyaların güvenli bir biçimde ambalajlanması ve taşınması, depolama hizmetinin öncesindeki önemli aşamalardan biridir. Firma eksperleri tıpkı taşınma hizmetlerinde olduğu gibi eşyalarınızı inceler ve size hem taşınma, hem depolama için en uygun çözüm planını sunar. Ayrıca eşyalarınız taşınma sırasında oluşabilecek hasarlara karşı sigorta poliçesi ile koruma altına alınır.

Ekstra bir oda mı lazım?

Evinizde, ofisinizde şimdilik işinize yaramayan, ama atmaya kıyamadığınız eşyalarınız varsa onlar için de depolama hizmetimizi kullanabilirsiniz. Evinizdeki yaşam alanını artırmak, ofisinizde ferahlık sağlamak için ekstra bir odanız varmış gibi Destan Nakliyat'ın depo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Depolanacak tüm eşyalar maksimum koruma sağlayacak düzeyde ambalajlanır ve zarar görmeyecek biçimde muhafaza edilir. Eşyalarınız depoya taşınması ve depolanması sırasında uzman personel tarafından en uygun biçimde yerleştirilir, herhangi bir sıkıntı yaşanması için tüm önlemler alınır. 

Güvenli, temiz ve özenli depolama alanları

Destan Nakliyat, taşımacılık sektöründeki deneyimi ile depolama ihtiyaçlarınıza da en mükemmel çözümleri üretir. Türkiye’nin her noktasına evden eve nakliyat hizmeti sağlayan Destan Nakliyat, profesyonel olarak sunduğu eşya depolama hizmetinde de en yeni teknolojileri kullanır. Depolanan eşyalarınızı bilgisayarınızdan kolaylıkla görebilir, eşyalarınızın durumunu bizzat kontrol edebilirsiniz. 7/24 güvenlik kamerası ile izlenen ve kaydı yapılan depolama alanlarında rutin olarak her türlü temizlik yapılır. Bu sayede eşyalarınız tozdan veya kirden kaynaklı hiçbir bozulma ile karşı karşıya kalmazlar. Başta beyaz eşyalarınız olmak üzere her türlü hassas eşyanız; toz, nem, sıcaklık gibi çevresel faktörlerden etkilenmeyecek biçimde korunurlar.

Yüksek kaliteli hizmet 

Destan Nakliyat, mülkiyeti tamamen kendisine ait olan depolarda her türlü önlemi alarak müşteri memnuniyetine büyük önem verir. Güvenlik ve profesyonelliği ön planda tutarak, eşyalarınızın niteliği ne olursa olsun tam koruma sağlar. Yüzlerce ailenin eşyalarının bulunduğu depolama alanlarında en yeni teknolojiler ve teknikler kullanılır. Eşya depolama alanları düzenli aralıklarla haşere ve sürüngenlere karşı ilaçlanır, sürekli olarak kontrol edilir.

Yeniden adrese teslim

Eşya depolama süresinin sonuna gelindiğinde, eşyalarınıza yeniden ihtiyaç duyduğunuzda ya da yeniden evinize dönmeye karar verdiğinizde, bu eşyalarınız uzman nakliye personeli ile istediğiniz adrese ulaştırılır. Destan Nakliyatın uzmanlık alanı olan evden eve nakliyat tecrübesi ile sorunsuz olarak eşyalarınıza kavuşursunuz. Hem depoya taşıma, hem de depodan geri taşıma esnasında eşyalarınız sigortalandığından, olası tüm aksilik ve kazalarda tam sigorta garantisi ile haklarınız korunur.

Bizden Fiyat Teklifi Almayı Unutmayın!
FİYAT TALEBİ