Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründeki yeni ve giderek gelişen teknolojilerden biri olan evden eve asansörlü taşımacılık en uygun koşullarla hizmetinize sunuluyor. Asansörlü nakliyat hem hızlı, hem de daha güvenli bir taşıma alternatifi olarak dikkat çekiyor. 20 dakika içinde kurulabilen taşıma asansörü 15 kat yüksekliğe kadar çıkabiliyor. Özellikle yüksek katlardaki ev ve ofisler için tercih edilen bu yöntem ile taşınma süresi kısalıyor, gereken iş gücü azalıyor. Ankara ilinde bu özel hizmeti sunan ilk firmalardan biri olan Destan Nakliyat, en uygun asansörlü taşımacılık fiyatları ile de öne çıkıyor.

Asansörlü taşımacılık yaygınlaşıyor

Müşteri memnuniyeti sağlamak üzere taşımacılık şirketlerinin giderek daha fazla tercih ettiği asansörlü nakliyat hizmetleri bu alandaki en yeni teknolojileri içeriyor. Riskleri en aza indiren, eşyaların zarar görmesini önleyen, taşınma hızını artıran bu yöntem, kaliteli hizmet isteyen müşterilerin de tercihi oluyor. Hem müşteri, hem firma için oldukça avantajlı olan asansörlü taşımacılık fiyatları da uygun düzeyde seyrediyor.

Eksperler binanızı inceliyor

Evden eve nakliyat sırasında asansörlü taşımacılık tercih eden müşteriler bunun için Destan Nakliyat uzmanlarından yardım alabiliyor. Firma eksperleri yaptıkları keşif ile binanın asansör kullanımına uygun olup olmadığını denetliyor. Eğer evinizin önünde asansör kullanımına uygun alan varsa, asansör kurulumu için gerekli hesaplamalar yapılıyor. Asansör kullanımına en uygun nokta belirleniyor ve asansörün pozisyonu ayarlanıyor.

Balkondan aşağı güvenli taşıma

Asansörlü taşımacılık esnasında evin balkonuna ya da uygun bir penceresine kurulan raylı sistem ile evin içindeki paketlenmiş eşyalar kolayca aşağı indiriliyor. Bina merdivenleri ile yapılan taşımacılık işlemine göre oldukça pratik, çok daha hızlı ve çok daha güvenli olan asansörlü taşımacılık eşyaların taşınırken zarar görme ihtimalini oldukça azaltıyor. Özellikle apartman merdivenlerinde yapılan taşımacılık sırasında sık görülen çizilme, kırılma gibi riskler sıfıra iniyor.

Her türlü eşya için uygun

Asansörlü taşımacılık sistemi her türlü ev eşyasını taşımaya imkan veriyor. Mobilyalardan beyaz eşyaya, cam eşyalardan farklı parçalara tüm eşya grupları gönül rahatlığıyla taşınabiliyor. Ofis taşımaları için de kolaylıkla kullanılabilen bu yöntem ile nakliye sırasında herhangi bir stres yaşamadan kullanılabiliyor.

Asansörlü nakliyat sırasında çevrede oluşabilecek rahatsızlıklar da minimuma indiriliyor, eşyalar gibi apartman merdivenlerinin, duvarlarının zarar görmesi de önleniyor. Komşuları rahatsız ederek tatsızlığa neden olabilecek ses, gürültü gibi olumsuzluklar da yaşanmıyor.

Üst düzeyde hizmet kalitesi

Destan Nakliyat asansörlü taşımacılık müşterileri için de şehirlerarası nakliyat ya da şehir içi nakliyat müşterileri için olduğu gibi üst düzey hizmet kalitesi vaat ediyor. Özenle paketlenen eşyalar, binadan indirildikten sonra son teknoloji kapalı kasa araçlara yükleniyor. Tüm taşınma sürecinin sigorta altında olduğu Destan Nakliyat'ta müşterinin talebi doğrultusunda hedef adreste de asansörlü taşıma yapılabiliyor. Asansörlü taşımacılıkta görev alan personelin de işinin ehli olmasına, en nitelikli hizmeti vermesine ve taşınma esnasında ortaya çıkacak ihtiyaçlara teknik açısından yanıt verebilecek potansiyeli taşımasına dikkat ediliyor.

En uygun fiyatlarla en güvenli nakliyat

Destan Nakliyat'ın sunduğu hizmet kalitesi kadar, asansörlü nakliyat fiyatları hakkında bilgi almak için de web sitesini inceleyebilir, şirket temsilcileri ile temasa geçebilirsiniz. Asansörlü taşımacılık, evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat fiyatları hakkında en uygun seçenekler Destan Nakliyat güvencesi ile sunuluyor.

Bizden Fiyat Teklifi Almayı Unutmayın!
FİYAT TALEBİ