Evden Eve Ambalajlı Nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda kaliteli hizmet ve güvenli taşıma için en temel unsur paketleme kısmıdır. İster yakın mesafe, isterse şehirlerarası evden eve nakliyat olsun, ambalajlama ve paketleme kusursuz bir taşınma deneyiminin ilk adımı olarak düşünülmelidir. Eskiden bakkaldan, marketten koliler toplanarak derme çatma bir çabayla yapılan kutulama ve paketleme işlemleri bugün en yeni teknolojiler ve özel malzemeler kullanılarak mükemmel biçimde, profesyonellikle gerçekleştiriliyor. Taşınma sırasında patlayan, yere saçılan paketler, birbirinin üstüne düşüp çizilen ve zarar gören mobilyalar, televizyon ekranını kıran sandalye ayakları, kırılan mutfak eşyaları ve daha nicesi, eskiden taşınmaların olmazsa olmazları zannedilirdi. Oysa şimdi en iyi nakliye firmaları güvencesiyle, en doğru ambalaj malzemelerini ve paketleme araçlarını kullanarak evden eve nakliyat en hasarsız şekilde sağlanan bir hizmet.

En doğru ambalaj ve paket

Destan Nakliyat yıllara dayanan evden eve nakliyat tecrübesi ve uzman kadrosu ile müşterilerine en yüksek kalitede hizmet sunar. Ambalaj ve paketlemesi doğru yapılmayan bir nakliye sürecinin sağlıklı işlemeyeceğinin bilinciyle Destan Nakliyat, ambalaj ve paketleme aşamasına büyük önem verir. Firmanın uzmanları, taşınma sürecini planlarken eşyaların miktarı ve özelliğine göre ambalaj malzemelerini ve kullanılacak paketleme araçlarını en doğru biçimde belirler. Böylelikle hiçbir eşyanın zarar görmesi söz konusu olmaz ve eşyalar hasarsız biçimde adreslerine ulaşırlar.

Kırılacak eşya paketlemesi

Evden eve nakliyat sürecinde cam mutfak malzemeleri, biblolar, vazolar, aynalar gibi kolay kırılacak eşyalara özel özen gösterilmesi gerekir. Destan Nakliyat cam malzemeler için özel kabarcıklı poşetler kullanarak olası darbelere karşı koruma sağlar. Ayrıca olası trafik kazaları ya da mecburi ani fren gibi durumlarda eşyalara zarar gelmemesi için kamyon yerleşiminde kırılacak eşya paketlerine özel dikkat gösterilir. Yastıklar, battaniyeler ve diğer özel malzemeler kırılabilecek eşyaları destekleyecek biçimde yerleştirilerek bu eşyaların korunması için fazladan önlemler de alınır.

Tüm eşyalar için özel ambalajlama süreci

Destan Nakliyat taşınma sürecinde tüm ev eşyalarını ambalajlayarak hem hasarlara, hem de çizilmelere karşı korur. Eşyaların büyüklüklerine göre özel tasarlanan ambalajlar ve paketleme malzemeleri kullanılır. Mağazadan yeni alınmış gibi bütünüyle paketlenen ve yolculuk esnasındaki tüm olasılıklar düşünülerek yerleştirilen eşyalar minimum sorun ile istenen adrese ulaştırılır.

Taşınma işini erbabına bırakın!

Evden eve nakliyat yerine birkaç hamal yardımıyla kendi kendine ev taşıması yaptığınız günlerdeki hasarları düşününce en mantıklısı uzmanına bırakmak, öyle değil mi? Siz hayatınız boyunca bir kaç taşınma yaşayıp bu esnada eşyalarınızın gördüğü zararları tecrübe ederken, binlerce taşıma gerçekleştiren profesyonel kadrolar her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünebiliyor. Beyaz eşya için ayrı, kılık kıyafetler için ayrı, mutfak eşyaları için ayrı paketleme yöntemleri ve malzemeleri kullanıyorlar ve en doğru istiflemeyi kolayca yapabiliyorlar.

Sorumluluğun kimde olduğunu netleştirin

Firmalar kendi yapmadıkları paketleme ve ambalajlama işlerinin sorumluluğunu kabul etmiyor ve sözleşmelere "müşterilerin paketlediği eşyalarda meydana gelen hasarlardan mesul olmadıkları"na dair maddeler koyuyorlar. Taşıma firması ile sözleşme esnasında paketleme ve ambalajlama ile ilgili netleşmekte ve uzman firmanın tavsiyelerini dinlemekte fayda var. En doğru seçimin paketleme işini uzmanına bırakmak olduğunu da hatırdan çıkarmamak gerekir. 

Acil ihtiyaç kolileri pratiklik kazandırıyor

Yeni evinizde ilk anda ihtiyaç duyacaklarınız için birkaç koli yapmanızda fayda var. Bu kolilere yeni evinizde bütün kolileri açana kadar olan acil olarak ihtiyaç duyacağınız eşya ve malzemelerinizi yerleştirebilirsiniz. Son ana kadar kullanacağınız bazı mutfak eşyaları, şarj aleti benzeri gündelik eşyalar da bu kolilerde yer alabilir. Böylelikle yeni evinizde de bu paketleri hızla açıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Hem bu kolileri, hem de sizin için önemli olan ya da risk teşkil edebilecek özel eşyaları da taşıma personeline bildirmeniz iyi olacaktır.

 

Bizden Fiyat Teklifi Almayı Unutmayın!
FİYAT TALEBİ