Özel Eşyalarınız İçin En Özel Nakliyat Hizmeti

Destan Nakliyat için her eşyanız değerlidir, ama bazı özel eşyalar mutlaka çok daha değerlidir. Özel eşya nakliyat işleri çok daha yoğun bir özen ve dikkat gerektirir. Destan Nakliyat, özel eşya nakliyat konusunda da titiz ve disiplinli çalışması ile yüksek kalite hizmet sunuyor. Kargo ile gönderemeyeceğiniz büyüklükteki özel eşyalarınız, Destan Nakliyat hassasiyeti ile verdiğiniz adrese ulaştırılıyor.

Hassas eşyalarınız, kimi zaman piyano gibi taşıması özel dikkat ve ekspertiz gerektiren bir eşya, kimi zaman antikalar veya tarihi eserler gibi uzmanı olmayan kişilere emanet edemeyeceğiniz önemli mallarınız, kimi zaman kıymetli dergi ve kitaplardan oluşan özel arşiviniz olabilir. Bunlar maddi önemleri kadar manevi ağırlıkları da olan eşyalardır ve Destan Nakliyat da bu öneme paralel bir dikkat ve özenle hizmet sunmaktadır.

Ayrıca yapısı gereği hassasiyet isteyen özel makineler, her türlü müzik aleti, elektronik araçlar da özel eşya nakliyatının konusudur. Makine parkurları ya da CNC tezgahları gibi üretim alanlarının özel eşyaları, her büyüklükteki makineleri de özel eşya nakliyatı sektörünün konusudur. Fabrikalar, atölyeler ve işyerleri de onlar için vazgeçilmez önemdeki eşyalarının nakliyesi için Destan Nakliyat uzmanları ile bağlantı kurabilirler.

Uzman eksperler ile kusursuz taşıma planları

Resmi belge niteliği taşıyan eşyalar da dâhil olmak üzere her türlü özel eşya nakliyatı için Destan Nakliyat titiz bir çalışma yürütür. Nakliyat işlemlerine başlamadan önce firma eksperleri sizden alacakları randevuda gereken tüm bilgileri alır, özel eşyalarınızı inceler. Gerekli değerlendirmeleri yapan uzmanlar, ihtiyaca en uygun, en güvenli ve en kusursuz taşıma programını oluştururlar. Destan Nakliyatın sunduğu eksper hizmeti tamamen ücretsizdir.

Özel eşya taşımacılığında hangi hususlar dikkate alınır?

Destan Nakliyat uzmanları özel eşya nakliyatı öncesinde pek çok hususu değerlendirir. Eşyaların miktarı, boyutları ve ağırlığının tespiti bunların başında gelir. Eşyanın türü ve yapısına göre kullanılacak ambalaj malzemesi de belirlenir. Ayrıca eşya miktarına göre kullanılacak araç kapasitesi ve çalışacak personel sayısı da netleştirilir, eşyanın alınacağı ve taşınacağı uzaklık da gözetilerek plan yapılır. 

En kıymetli eşyalarınız için sigortalı ve garantili nakliyat

Özel eşya nakliyatı denince ilk akla gelen unsurlardan biri sigortadır. Yapılacak sigortanın kapsamı da eşyanın türü ve özelliğine göre değişir. Çalışacağınız nakliyat şirketinin, bu değerli eşyalarınızın zarar görmeyeceğini garanti etmesi gerekir. Özellikle hassas eşyalar için ve bir örneği daha olmayan tarihi kıymetteki eşyalar için bu daha büyük önem arz eder. Özel eşyalarınızın niteliği, değeri ve yapısına göre nasıl bir sigorta işlemi yapılacağı da firma eksperleri ile değerlendirilir. Yapacağınız sözleşme de tüm bu bilgiler ve talepler doğrultusunda oluşturulur. 

En yeni teknolojiler, en yüksek kalite

Taşınma hazırlığı ve nakliyat sırasında en yeni teknolojileri ve en kaliteli malzemeleri kullanan Destan Nakliyat, nakliyat sektöründeki deneyim ve tecrübesini müşteri memnuniyetini sağlamak için kullanır. Nakliyat kadrosu da yaptığı işin sorumluluğunu taşıyacak bilgiye ve uzmanlığa sahip personellerden oluşur. Müşterinin önem verdiği eşyalara, en az müşteri kadar hassasiyet gösterilir ve bu özel eşyalar güven içinde hedef adrese ulaştırılır.

Sonradan pişman olmamak için...

Bazı eşyaların maddi değeri, bazılarının da manevi değeri, kaybolmaları veya zarar görmeleri durumunda yerine konamayacak kadar büyüktür. Özel eşya nakliyatı söz konusu ise bunun asla akıldan çıkarılmaması, en güvenilir şirketlerle en uygun koşullarla sözleşme yapmaya dikkat edilmesi gerekir. 100 yıllık kitapların ıslanıp heder olması, nadide bir enstrümanın tüm özelliğinin kaybolması ya da özel bir üretim tezgahının bozulması, taşınan herkesin korkulu rüyalarından olacaktır. Bu tarz özel eşyalar taşınırken kullanılan ambalaj malzemesinden, aracın niteliğine kadar her ayrıntının taşınacak kıymetli eşyanın niteliğine göre uzmanlarca belirlenmesi gerekir.

Özel eşya nakliyatının her aşaması ile ilgili tüm sorularınızı Destan Nakliyat eksperleri ile görüşebilir, ihtiyacınıza en uygun çözüm planını birlikte yapabilirsiniz.

Bizden Fiyat Teklifi Almayı Unutmayın!
FİYAT TALEBİ