Destan Kalitesiyle Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Şehir içi evden eve nakliyat süreci de şehirlerarası evden eve nakliyat gibi ciddi bir planlama süreci ve azami özen gerektirir. Destan Nakliyat başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde sürdürdüğü evden eve nakliyat faaliyetlerini müşteri memnuniyetini esas alan kusursuz hizmet anlayışı ile yürütüyor. "Sizin eşyanız bizim de eşyamızdır," diyerek müşterilerinin her türlü ihtiyacına en doğru ve en etkili biçimde yanıt veriyor.

Şehir içi taşınmaların sağlıklı biçimde gerçekleşmesi için Destan Nakliyat tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti de sunuluyor. Taşınmaya karar verdiğinizde, önce firmamız ekspertizleri eşyalarınızın profesyonel olarak taşınması için inceleme yapıyor. Sonra uzman elemanlarımız bu inceleme ışığında bir plan çıkararak, en kısa sürede, en uygun koşullarla evden eve nakliyat sürecini gerçekleştiriyor.

En güvenli, en garantili nakliyat

Destan Nakliyat uzmanlarının hazırlamış olduğu plan doğrultusunda büyük bir özen ve hassasiyet ile eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi sağlanıyor. Risk oluşturmayacak ve eşyalara zarar gelmeyecek biçimde istiflenen eşyalar, mümkün olan en kısa sürede yeni adresinizde hizmetinize sokuluyor. Destan Nakliyat tüm bu süreçlerde müşterilerinin hiçbir biçimde mağdur olmaması için gerekli sigorta süreçlerini de hayata geçiriyor.

Doğru araç, doğru malzeme

Eşyalarınızın miktarına ve özelliğine göre ihtiyaç duyduğunuz en doğru araç Destan Nakliyat tarafında sağlanıyor. Tümü kapalı kasa olan araçlarda, eşyaların zarar görmemesi için en doğru istifleme, gerektiğindeyse sabitleme yapılıyor. Eşyaların nakliye sırasında olası kazalara, düşme ve çarpma gibi aksiliklere karşı gereken önlemler alınıyor. En doğru ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanılıyor, gerektiğinde yastık, battaniye ya da özel malzemelerle bu koruma önlemleri destekleniyor.

Dilerseniz depo hizmetinden de faydalanabilirsiniz

Kullanmadığınız eşyalarınız için ihtiyaç duyduğunuzda ya da yeni evinize bir süre sonra yerleşecekseniz, aradaki zaman diliminde depo hizmetlerinden de yararlanabiliyorsunuz. Depolama süreçleri kısa olabildiği gibi aylarca süren uzunlukta da olabiliyor. Güvenli ve profesyonel depolama hizmeti sunan Destan Nakliyat, emanet ettiğiniz eşyalarınızı kendine ait depolarda 7/24 yüksek güvenlik ile koruyor. Kapalı devre kamera sistemi ile izlenen depolardaki durumu arzu ederseniz, siz de canlı olarak görebiliyorsunuz.

Yüksek kaliteli şehir içi taşımacılık, uygun fiyat

Destan Nakliyat yılların getirdiği tecrübe ve birikimle alanında uzman kadrolar ile çalışıyor, eviniz taşınırken ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti en uygun koşullarla sağlıyor. Destan Nakliyat, evden eve nakliyat fiyatları açısından, sunduğu yüksek kaliteli hizmete oranla oldukça uygun fiyatlarla hizmet veriyor. Mobilya demonte-monte işlemlerinden, beyaz eşya söküp takma işlemlerine, temel ve acil elektrik işlerinden paketleme işlerine, talep edilen tüm hizmetler büyük bir özen ile müşteriyi memnun bırakacak yüksek standartlarla hayata geçiriliyor. Ekspertiz incelemesi sonucu talep edilen hizmetlere göre uygun fiyatlar çıkarılıyor, anlaşma sağlandığında ise hemen sözleşme yapılıyor ve süreç başlıyor.

Şehir içi taşımacılık özen ister!

Şehir içi evden eve taşımacılık işinde daha ucuz hizmet almak amacıyla profesyonel nakliye firmaları yerine işinin ehli olmayan taşımacılar ya da korsan çalışan araçlar tercih edildiğinde ortaya istenmeyen sonuçlar çıkmaktadır. Yakın mesafe ya da nasılsa şehir içi diye düşünülüp gereken özen gösterilmediğinde maddi bedeli de ağır olabiliyor. Evden eve nakliyatın en önemli aşamasının eşyaların doğru paketlenmesi ve araçların doğru istiflenmesi olduğu dikkate alındığında, yapılan taşıma işinin şehir içi ya da şehirlerarası olmasının büyük fark yaratmadığı, ikisinin de eşit derecede özen gerektirdiği kolayca görülebiliyor. Kaliteli ambalaj malzemeleri olmadan, gereken paketleme araçları bulunmadan, işinin ehli olmayan toplama elemanlar ile yapılan şehir içi evden eve taşımacılık işleri başlangıçta düşük fiyatlı görünse de, yaşanması kaçınılmaz aksilikler sonucunda çok daha yüksek bedeller ile karşılaşılmasına neden olabiliyor.

Destan Nakliyat yüksek kalitede, garantili ve sigortalı şehir içi evden eve taşımacılık hizmetini en uygun fiyatlarla sunuyor. Evinizi taşımadan önce ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanmanız kesinlikle tavsiye ediliyor.

Bizden Fiyat Teklifi Almayı Unutmayın!
FİYAT TALEBİ