Arşiv Taşıma ve Kompakt Arşivleme Hizmetleri

Hassas taşıma isteyen nakliyat türlerinin başında gelen arşiv taşımacılığı özel bir bilgi birikimi ve profesyonellik gerektiriyor. Son dönemde daha yoğun biçimde başvurulan arşiv taşımacılığı az sayıdaki nakliye firması tarafından hakkıyla yapılabiliyor. Destan Nakliyat taşımacılık sektörünün diğer alanlarında olduğu gibi bu alanda da yüksek kaliteli hizmet sunuyor.

Özel bir tecrübe ve yeterlilik gerektiren arşiv taşımacılığı; düzenli envanter tutulmasını ve dosyalama sistemleri bilgisini gerektirmesi ve çok önemli derecede hayati belgelerin zarar görmeden taşınmasını içermesi nedeniyle yoğun bir hassasiyeti zorunlu kılıyor. Yıllar içinde biriken ve çoğu yasal olarak da arşivlenmesi gereken belgelerin taşınırken zarar görmesi ve kaybolmaması kadar, sonrasında kolay erişim sağlayan tasnif sisteminin korunması da büyük önem taşıyor.

Arşiv taşımada lider firma

Ankara merkezli olarak Türkiye'nin pek çok bölgesine profesyonel düzeyde bireysel ve kurumsal nakliyat hizmetleri sunan Destan Nakliyat, özellikle kurumsal taşımacılık alanında geliştirdiği tecrübesini arşiv taşımacılığı alanında da devam ettiriyor. Arşiv taşımacılığı ve kompakt arşivleme konusunda profesyonel çözüm üretebilen Ankara’daki tek nakliyat firması olan Destan Nakliyat, uzun süredir kurum ve kuruluşlara arşiv taşıma ve arşivleme ihtiyacı çözümleri sunuyor.

Yüksek tecrübe, mükemmel hizmet

Kurum arşivi taşıma, hastane arşivi taşıma, okul arşivi taşıma, kütüphane taşımacılığı, kompakt arşivleme konularında sigortalı ve güvenli hizmet sunan Destan Nakliyat, son teknoloji araçlar ve özel ekipmanlarla mükemmel hizmet kalitesi sağlıyor. Araç olarak da kapalı kasa, son teknoloji araçlar kullanılıyor ve taşınan malzemenin zarar görmesine asla izin verilmiyor.

Evden eve nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı, iş yeri taşımacılığı gibi alanlarda olduğu gibi, arşiv taşımacılığı için de ilk adım ekspertiz incelemesi. Taşınacak tüm arşivin önceden ekspertizi sağlayan firma, gerekli tasnif ve planlama sonrası taşıma işlemini gerçekleştiriyor. Tüm taşınma süreçlerinin anlaşmalı sigorta kurumunun güvencesi altında yürütülmesine dikkat ediliyor.

Sistemli, titiz bir çalışma

Uzman personeller ile gerçekleştirilen arşiv nakliyesi sırasında titiz bir çalışma gerekiyor. Üniversiteler, okullar, kamu kurumları, bankalar ya da şirketlerin en hassas bilgilerinin yer aldığı arşivler belirli bir sistem çerçevesinde taşınabiliyor. Arşiv taşıma şartnamesine uygun olarak sunulan taşıma hizmeti, taşınan arşivin niteliğine göre değişebiliyor.

Paketleme ve ambalajlama süreçlerinde su geçirmeyen kaliteli malzemeler kullanılıyor, dijital cihazlar için ise yüksek nitelikli izolasyon malzemeleri kullanılıyor. Taşıma süreçleri boyunca her türlü olası zarara karşı sigorta yapılıyor ve müşterinin herhangi bir kaybı söz konusu olmuyor.

Arşiv hızla yeniden kullanıma giriyor

Arşiv taşıma sürecinin ardından arşivin yeni yerinde hızla yeniden hizmete girebilmesi için tüm önlemler alınıyor. Arşivcilik sistemini koruyan, bilgi, belge ve dosya tasniflerini bozmayan bir taşıma sistemi kullanıldığından, arşiv dosyaları yeniden düzenlemeye ihtiyaç duyurmayacak biçimde devreye alınıyor. Özellikle noterler, hukuk büroları ya da kurum arşivlerinin yoğun olduğu şirketler bu açıdan özenli bir çalışmaya ihtiyaç duyuyor. Hizmetin devamlılığının sağlanması ve taşınma sonrası ekstra bir emek sürecine ihtiyaç olmaması için buna mutlaka dikkat edilmesi gerekiyor.

Arşiv taşımacılığı ve bağlantılı süreçler ile ilgili her türlü sorularınız izin Destan Nakliyat'a ulaşabilir, en doğru nakliyat seçeneğine eksperler ile görüşerek ulaşabilirsiniz.

Bizden Fiyat Teklifi Almayı Unutmayın!
FİYAT TALEBİ