Konsolosluk Taşıma ve Nakliyat

Konsoloslukların taşınması hem iş hem süreç hemde prosedür olarak çok daha karmaşık ve dikkat gerektiren bir Nakliyehizmetidir. Özellikle farklı ülkelerin özel eşya ve belgelerin bulunduğu konsoloslukların taşınma sürecinde Güvenilir, profesyonel bir Nakliyat firması bulmak çok önemli bir detaydır.

Tecrübemizle Destan Nakliyat

Destan Nakliyat ile konsolosluk taşımacılığı sektöründe oldukça başarılı bir firmadır. Konsolosluk gibi yerlerin taşımacılığında çok daha fazla dikkat edilmesi gerekmektedir. Ev ya da işyeri gibi yerler olmadığı için buradaki eşyaları taşırken birçok duruma özen göstererek hareket etmek durumundadır. Konsolosluk taşımacılığı fazla dikkat içeren bir hizmet olduğu için bütün nakliyat şirketleri başarılı bir şekilde sonuçlandıramaz. Dolayısıyla risk de almak istemezler.

Güvenli ve Sigortalı Taşıma

Bizler Destan Nakliyat olarak konsolosluk taşımacılığı hizmetimizi, ev ve ofis taşımacılığında uyguladığımız gibi konsolosluk taşımacılığında da sigortalı hizmet olarak sunuyoruz. Yaptığımız sigorta ile Destan Nakliyat olarak konsolosluk gibi ciddi bir kurumun en sağlıklı ve en güvenilir şekilde taşımacılık işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Destan Nakliyat olarak şehirlerarası ve şehir içinde verdiğimiz hizmetler olduğu gibi depolama gibi hizmetleri hemen hemen bütün konsolosluklara sağlayabiliyoruz. Şirketimiz ile yaptığımız her türlü hizmette sigortalı olarak çalıştığımızı söyleyebiliriz. Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketiyle çalıştığımız herkes tarafından bilinmektedir. En güvenilir sigorta şirketi ile ortak olarak çalıştığımızdan dolayı en ufak bir sorun yaşamadan nakliyat işleminizin gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz.

Destan Nakliyat olarak sonucunda size garanti verdiğimiz konsolosluk taşımacılığı hizmetimizi işinin ehli elemanlarımızla gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız sigorta ile konsoloslukla bulunan hiçbir eşyaya en ufak bir zarar gelmeyecektir. Konsolosluk eşyalarınızı Destan Nakliyat olarak güvenilir sigortalı bir şekilde taşıyabiliriz. Diğer nakliyat şirketleri genelde Türkiye’nin en önemli sigorta firmalarıyla çalışmıyor. Bizler en önemli sigorta firmalarıyla ortak çalışmalarımızla adımızı duyurmuşuzdur. Destan Nakliyat ile konsolosluk taşımacılığında da en güvenilir hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Eğer sizler de konsolosluk taşımacılığını Destan Nakliyat güvencesi ile gerçekleştirmek isterseniz, konsolosluk taşımacılığınız için bizimle iletişim kurarak, detayları konuşabilirsiniz.

Bizden Fiyat Teklifi Almayı Unutmayın!
FİYAT TALEBİ