Mağaza Eşya Nakliyat

Nakliyat hizmetleri eskilerden bu yana büyük sıkıntılar, stresler oluşturmaktaydı. Önceden yapılan bilinçsizce yapılan taşımacılık çalışmaları teknolojinin gelmesiyle birlikte etkin bir kimliğe bürünmüştür. Nakliyat konusunda en önemli unsur taşınan eşyaların zarar görmeden taşınmasındır.

Ayrıca nakliye işlemleri ne kadar çabuk ve güvenli yapılır ise firmamızı tercih eden müşterilerimiz zaman bakımında oldukça iyi kar eder. Her zaman bu tür düşüncelerin bilincinde olan firmamız siz değerli müşterilerine en hızlı ve güvenilir taşımacılık hizmetlerini sağlamaktadır. Firmamız bünyesinde görev alan personellerimiz alanında son derece uzman, güvenilir personellerden oluşmaktadır.

Taşımacılık hizmetleri içerisinde birçok alan içerisinde hizmet sunan Destan Nakliyat her bir hizmet çalışmasını önceden yapmış olduğu koordinasyon çalışmalarıyla yapar ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedefler. Firmamız aynı zamanda mağaza taşımacılığı alanı içerisinde sizlere hizmet vermiyor ofis taşımacılığı, ev eşyası taşımacılığı, fabrika taşımacılığı gibi alanlar içerinde de hizmet vermektedir.

Mağaza taşımacılığı taşımacılık alanlarının en zor konularından bir tanesidir. Özellikle giyim mağazalarının taşımacılığında firma olarak son derce gelişmiş ve özel yöntemler kullanmaktayız. Mağazanız taşınızken özel hazırlanmış askılar ile ürünlerinizi taşıyoruz. Elbiselerin veya ürünlerin zarar görmemesi için araçlarımızda bulunan özel aparatları kullanıyoruz.

Alanında uzman kadromuz mağaza eşya taşımacılığı alanı içerisinde eski mağazanızdan eşyalarınızı alıyor ve belirtmiş olduğunuz yeni mağazanıza eşyalarınızın taşımacılığını yapıyor. Firmamızın toplamda 35 kişiden oluşan personel kadrosu ve 8 adetten oluşan nakliye kamyonu ile her türlü nakliyat işlerini çok kısa süre içerisinde Türkiye il sınırları içerisinde arzu ettiğiniz noktaya ulaştırmasını sağlıyor.

Yapmış olduğumuz örnek çalışmalara Referanslarımız sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bizden Fiyat Teklifi Almayı Unutmayın!
FİYAT TALEBİ