Hızlı ve Güvenli Ofis ve Büro Nakliyatı 

Evden eve nakliyat kadar özen ve dikkat isteyen bir taşıma kolu olan ofis ve büro taşımacılığı, işlerin kesintisiz sürmesi ve herhangi bir kayıp yaşanmaması açısından büyük önem taşır. Destan Nakliyat uzun yıllara dayanan taşımacılık tecrübesini ofis ve büro taşımacılığı alanında başarıyla devam ettiriyor. Müşteri memnuniyetini hedefleyen firma, ofis nakliyatı öncesinde uzmanları aracılığıyla keşif gerçekleştiriyor.

Eşyaların yoğunluğu, niteliği, miktarı, dosyaların durumu, özel belge ve arşivlerin yapısı gibi konularda bilgi alan, gözlem yapan eksperler, en uygun taşıma programını çıkarıyor. Bu program uyarınca taşınma günü ve saati saptanıyor, taşınma sürecinde kullanılacak araç ve paketleme malzemeleri ile çalışacak personel sayısı da belirleniyor. Bu bilgilerin yer aldığı sözleşmenin müşteri talepleri doğrultusunda imzalanması ve sigorta sözleşmelerinin hazırlanmasından sonra taşınma günü bekleniyor. Nakliye sigortası taşınma esnasında yaşanabilecek bütün sorunlara karşı haklarınızı koruma altına alıyor, olası aksiliklerde tüm zararınızı karşılayabiliyor.

Yüksek korumalı ambalaj ve paketleme

Taşınma esnasında eşyaların niteliğine göre ayrı ayrı paketleme ve ambalajlanma işlemleri gerçekleştiriliyor. Özellikle hassas eşyalar başta olmak üzere tüm ofis malzemelerinin zarar görmeyecek biçimde taşınması için en doğru biçimde ambalajlanması ve paketlenmesi sağlanıyor. Bu amaçla en yüksek kalitedeki malzeme, en sağlıklı biçimde kullanılıyor. Eşyaların çizilmemesi, hasar görmemesi ve kaybolmaması için her türlü önlem alınıyor.

Numaralandırma sistemi ile karışıklığa paydos

Destan Nakliyat’ın uzman personeli, paketleme işlemi tamamlandıktan sonra paketleri numaralandırıyor ve bu numaralandırma sistemine göre yeni adresteki yerlerine ulaştırıyor. Böylece hiçbir karışıklık çıkmadığı gibi, ofis ya da büronun yeniden hizmete geçmesi için gereken süre de büyük ölçüde kısaltılıyor. Ofis ve bürolarınızda yer alan bilgisayar, yazıcı gibi teknik cihazlar da en doğru biçimde paketleniyor, hiçbir zarar görmeden yeni adresine ulaştırılıyor.

Mobilyalarınız emin ellerde

Tüm nakliyat süreçlerini uzman personeller aracılığı ile yürüten Destan Nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı konusunda mobilyalar büyük önem taşıdığından, marangoz personellere büyük önem veriyor. Büro nakliyatı sırasında dolaplar ve masalar yoğunlukta olduğundan bu eşyaların doğru biçimde demonte edilmesi ve aynı biçimde taşınılan adreste yeniden monte edilmesi gerekiyor. Usta marangozlar hiçbir karışıklığa ya da hasara izin vermeden bu işlemleri büyük bir hız ve başarı ile gerçekleştiriyor.

Asansörlü taşımacılık ile hız kazanın

Ofis ve büro taşımacılığının iş günü kaybına neden olmayacak biçimde hızlı yapılması gerektiğinden, asansörlü taşımacılık önemli bir alternatif olarak öne çıkıyor. Asansörlü taşımacılık sistemi sayesinde masa, dolap, sandalye gibi eşyalar yüksek katlardan kolaylıkla ve hızla indiriliyor. Taşınma ve yerleşme süreleri de oldukça kısalıyor.

Ofis depolama hizmeti

Ofis ve büro taşıma sırasında bazı eşyalarınız size fazla geliyorsa ya da bir süreliğine depo ihtiyacı yaşıyorsanız Destan Nakliyat ofis taşımacılığı yanında eşya depolama hizmeti de sağlıyor. Eşyalarınız yeni ofisinize taşınana ya da daha geniş bir ofise geçene kadar güven içinde korunuyor. Ofis depolama fiyatları oldukça makul fiyatlarda tutulurken, taşınma ve depolama hizmetlerinin aynı firmadan alınması da işleri büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti için iletişime geçin

Ofis ve büro taşımacılık hizmetine ihtiyaç duymanız halinde ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmak için Destan Nakliyat'ı arayabilir, her türlü sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Destan Nakliyat ofis ve büro nakliyatı fiyatları konusunda en uygun seçenekleri sunacağı gibi, sunduğu hizmet kalitesi ile de sorunsuz bir taşınma gerçekleştirmenizi sağlar.

Bizden Fiyat Teklifi Almayı Unutmayın!
FİYAT TALEBİ