Hastane Taşıma Hizmetinde Destan Nakliyat Uzmanlığı

Evden eve taşımacılık, ofis ve büro taşımacılığı yanında, özel uzmanlık isteyen hastane, fabrika, dershane taşımacılığı gibi alanlar da gelişiyor. Destan Nakliyat, boyutları ve içerdiği eşyaların niteliği itibariyle çok daha büyük bir planlama becerisi ve uzmanlık isteyen hastane taşımacılığı konusunda da iddialı. Nakliyat sektöründe kullanılan araç ve gereçlerin gelişmesi taşımacılık süreçlerini kolaylaştırırken, hastane gibi karmaşık binaların taşınması da daha kolay hale geldi.

Taşımacılık sektöründe uzman personeli ve son teknoloji araçları ile öne çıkan Destan Nakliyat; karmaşık ve büyük boyutlu operasyonları gerçekleştirebilecek uzmanlığa sahip olduğunu, geçmişteki deneyimleriyle kanıtlamıştır. Hastane taşımacılık alanında sigortalı nakliyat ve asansörlü nakliyat gibi hizmetlerden yararlanmak da mümkün.

En hızlı, en hassas taşınma programı

Hastane, poliklinik, muayenehane, rehabilitasyon merkezi ve benzeri sağlık kurumlarının hassas cihazların zarar görmediği bir özen ve hastaların mağdur olmadığı bir hızla taşınması gerekiyor. Hastane gibi büyük mekanların taşınmasında firma eksperleri önceden ciddi bir çalışma yürütüyor, kapsamlı bir taşınma planı hazırlıyorlar. Bu plan dâhilinde çalışacak personel sayısı ve kullanılacak malzemeler de belirleniyor. Bu süreçte, ihtiyaç duyulan her türlü araç ve uzman personel de hazır bulunduruluyor.

Yüksek hijyen standartlarında, kaliteli malzemelerle taşıma

Hastane taşımacılık alanında güvenilir ve özenli nakliye hizmeti sunan firma, teknolojinin yanı sıra titizlik ve hijyen kuralları dahil taşıma süreçlerine büyük bir hassasiyetle yaklaşıyor. Söz konusu olan hastane taşımacılığı olunca hijyen konusu çok daha önemli hale geliyor.

En kaliteli ambalaj malzemelerini kullanan, tüm malzemelerini temiz olarak kullanan Destan Nakliyat, hastane eşyaları için özel olarak üretilmiş paketleme malzemeleri kullanıyor. Hassasiyetle paketlenen ve ambalajlanan eşyalar titizlikle istifleniyor.

Tıbbi cihazlara özel paketleme

Hastane, muayenehane ve rehabilitasyon merkezi gibi kurumlarda bulunan pahalı ve hassas tıbbi cihazların taşınması da özel bir uzmanlık gerektiriyor. Dikkatli ve doğru paketleme isteyen, en kaliteli ambalaj malzemeleri gerektiren söz konusu cihazları taşıyacak personelin de işinin ehli olması gerekiyor. Bu cihazlarda meydana gelebilecek en küçük bir arıza ya da hasarın maliyetinin ciddi rakamlara ulaşabileceği düşünüldüğünde, mutlaka güvenilir ve referanslı firmalarla çalışılması tavsiye ediliyor. Araç içi istiflemenin de aynı biçimde olağanüstü dikkatle yapılması gerekiyor. Nakliyat ile ilgili sigorta işlemlerinin de taşınacak cihazların durumuna uygun olarak en doğru bedelle yapılmasına dikkat edilmesi öneriliyor.

Asansörlü taşıma seçeneği

Hastane ve benzeri kurumlarda yer alan ofis mobilyaları, yataklar, dolaplar ve büyük tıbbı cihazlar düşünüldüğünde asansörlü taşımacılık önemli bir alternatif olarak öne çıkıyor. Özellikle yüksek katlı yapılarda bu alternatifin mutlaka değerlendirilmesi gerekiyor. Taşınma sürecini oldukça kısaltan, yerleşme ve yeniden faaliyete geçmeyi kolaylaştıran bu sistem hastaneler ve sağlık kurumları için oldukça cazip olabiliyor.

Büyük cihazların durumuna göre asansörlü sistemlerin yanında vinç, kızaklı taşıma gibi seçeneklerin de kullanılması doğru tercih olabiliyor.

En doğru plan için ekspertiz hizmeti

Hastane, poliklinik ve rehabilitasyon merkezi taşınma işlemleri için ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilir, en doğru taşınma programı oluşturulması konusunda destek alabilirsiniz. Destan Nakliyat'ın uzmanları her türlü sorunuza yanıt verecek, sizin için minimum sürede maksimum fayda sağlayacak bir taşınma planı oluşturacaklardır.

Bizden Fiyat Teklifi Almayı Unutmayın!
FİYAT TALEBİ